2726

شوهرم از مادرش 7 تومن پول گرفته گذاشته تو بورس به خواسته خود مادرش 

الان که ضرر کردن میگه باید پولشونو بدم 

الان شوهرم تسویه حساب کرده از کار قبلیش پول اونو میخواد بده 

هی بهش میگم من اون پولو لازم دارم انگار نه انگار 

باز هر شب به مامانش زنگ میزنه میگه مامان شرکت پولو بریزه به حسابم میدم بهت 

میگم مگه تو تضمین کردی تو بورس سود میکنن 

خب بورس هم ضرر داره هم سود 

من اون پولو احتیاج دارم نده بهشون 

ولی اهمیت نمیده 

ما دو روز سر یه مسئله ی دیگه قهر بودیم 

امروز صبح تازه آشتی کردیم 

نمیخوام دوباره دعوا شه 

چجوری بگم که هم راضی شه اون کارو نکنه هم دعوا نشه 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرکاری بکنی اون کارشو میکنه مادرش باید بگه نده

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2728

اگه خودت هفت میلیون از مامان بابات میگرفتی میگفتی حتماا سود میکنید 

بعد ضرر میکردین حتی حاضر نبودی پول اصلی رو برگردونی؟ 

حتی اگه تقصیر تو نبوده باشه 

خودتو بزار جای همسرت عزیزم .هر کسی بود اینکارو میکرد

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

عزیزم حق مادرشه 

مادرش ک کف دستش و بو نکرده بود ک شما قراره ضرر  میکنی خیر سرش خاست ثواب کنه کباب شد یعنی در واقع هیچکس نمی دونست ک قرار ضرر کنه 

عجب عروسی هستیا عروس من بودی چشات از کاسه در میاوردم😂🤣 

ازاول بخاطرریسکش نبایدمیزاشتی شوهرت قبول کنه پول مادرشوبزاره توبورس

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
مادرش نباید قبول کنه...مگه با رضایت اینکارو نکرده که حالا بخواد پس بگیره

مادرش نمیگه 

من حالا چیکار کنم 

5 ماهه عروسی کردم یه هزار تومنی پس انداز ندارم 

چون همش شوهرم پول کم آورد هرچی داشتم ازم گرفت 

حالا اون اصلا به حرف من اهمیت نمیده 

شوهرتون پولو گرفته ازش الانم باید پس بده کاری به ضرر و سودش نداره الان اگه چندبرابر سود میکردین بازم باید همون هفت تومنو پس میدادین بنظرم کار همسرتون عاقلانه است قرض کرده میخواد قرضشو بده

عزیزم حق مادرشه  مادرش ک کف دستش و بو نکرده بود ک شما قراره ضرر  میکنی خیر سرش خاست ثواب ...

ن ببین اون پوله مامانه بوده ینی در صورت سود 

سود رو مامانه میگرفته 

الان ک ضرر کردن هم باید قبول کنه دیگه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اگه خودت هفت میلیون از مامان بابات میگرفتی میگفتی حتماا سود میکنید  بعد ضرر میکردین حتی حاضر ن ...

شوهر من نگفت حتما سود میکنی 

اونا خودشون خواستن 

این وسط خواسته های من چی میشه 

به مادرشوهرت گفتی ضرر کرده . اگه نگفته به مادرشوهرت نامحسوس بگو که از پولشون چقد مونده و میخواد شوهرت از پول خودش بهشون بده بعدم لگو بخدا خیلی پول لازم داریم ولی ........ خرجا رو بگو و تاااامااااام

شوهرتون پولو گرفته ازش الانم باید پس بده کاری به ضرر و سودش نداره الان اگه چندبرابر سود میکردین بازم ...

آخه قرض نگرفته 

واسه خود مادرش سرمایه گذاری کرده

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
عزیزم حق مادرشه  مادرش ک کف دستش و بو نکرده بود ک شما قراره ضرر  میکنی خیر سرش خاست ثواب ...

وا مگه تو بورس تضمین وجود داره 

ریسکه 

هم سود داره هم ضرر 

باید منتظر بمونن تا سود کنه 

من چرا از خواستم بگذرم 

2706