2733
2739
عنوان

بچه ها توروخدا بیاید پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 3337 بازدید | 77 پست
تاپیکای قبلم هست خیلی طولانیه بخام‌بگم اره عذرخاهی میکنم ولی نوشته گرگ شدی ینی چی ینی بد شدم؟؟؟

اون خیانت کرده بهت خوو 

هرچی بهش گفتی حقش بوده 😐🤧😒 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جا میگی شوهر سابقم تهدیدم میکنه همش  یه جا میگی داداشم گفتن شمارو باهم ببینیم خونتون پای خو ...

مگه باهاش رفتم؟؟؟ ک برادرام مارو با هم ببینن پسر عموم طبقه دوم اونه پاساژ ارایشی فروشی داره 

ازش متنفرم ولی ته دلم میخامش نمیدونم چیکار کنم خیلی حس بدیه

2731
ببین گلم هیچ کس معصوم نیست به هر حال هر کسی ممکنه اشتباهی انجام بده و ماها هم اشتباهات زیادی انجام د ...

هم‌متنفرم هم خیلی دوسش دارم ن راه برگشتی نیست از طرفی فامیل دورم هستیم

مگه باهاش رفتم؟؟؟ ک برادرام مارو با هم ببینن پسر عموم طبقه دوم اونه پاساژ ارایشی فروشی داره  ا ...

بلاکش کن 

به مسیر روبروت نگاه کن 

پشت سرت فقط همون تکرار رنج هاته 

بزار واقعا اینبار طعم خوشبختی رو بچشی 

خیلی زود دیر میشه دوستم 

هم‌متنفرم هم خیلی دوسش دارم ن راه برگشتی نیست از طرفی فامیل دورم هستیم

میشه بگی چجوری خیانت کرده؟از اول کتک میزد؟چرا میزد؟شما رفتارتون چطور بود اون موقعی که با هم زندگی میکردید

2740
میشه بگی چجوری خیانت کرده؟از اول کتک میزد؟چرا میزد؟شما رفتارتون چطور بود اون موقعی که با هم زندگی می ...

من خیلی سنم ازون کمتربود این کلا ادم پول پرستیه حتا الانم 

اون زمان با ی زن ۴۵ ساله ک متاهل بوده حرف میزده زنه کارمند بانک ملت بود مدام پول ب پاش میریخت وقتیم ازدواج کردیم دو سه برابر قبل پول میداد ب شوهرم 

کتک زدنشم بخاطر چیزای الکی عصبی بود تا صبح تلوزیون برنامه نود نمیذاشت بخوابم از غذا ایراد میگرفت حتی موبایل نداشتم اصلا نمیذاشت بیرون برم میگفت با خودم ففط حودشم هیچوقت وقت نداشت 

اره فقط دو سه هفته اول عروسی خوب بود بعد اون مدام کتک

خب کامل جریانو بگو که ما یه چیزی یگیم این طوری نمیشه اومدیم یه چیز.گفتیم بعدا تو گفتی بعد خراب تر شپ

تو‌تاپبکا نوشتم خبلی طولانیه

جوابشو فردا میدم الان نکنه بگه تا ۵ صبح حتما دوست پسر داری

من خیلی سنم ازون کمتربود این کلا ادم پول پرستیه حتا الانم  اون زمان با ی زن ۴۵ ساله ک متاهل بو ...

وای پس چجوری میتونه هنوز دوستش داشته باشی.  ببین وقتی آدم تو خوشی باشه راحت تر میتونه فراموش کنه. حتما الان وضعیتی که تو خونه مادرتون دارید بیشتر اذیتت میکنه تا اون وضعیتی که تو خونه خودت داشتی. کاش زودتر ازدواج کنی با یک مرد ایده آل و خوب