2726
عنوان

بچه ها توروخدا بیاید پیام داد

3337 بازدید | 77 پست

بچه ها گفتم ک‌امروز نزدیک ظهر ساعت یازده ب شوهر سابقم گفتم برو بمیر الهی بمیری از سگ برام‌کمتری دیگه ج نداد انلاینم نشد منم رفتم پاساژ مغازه نیومده بود گوشیشم خاموش بود تقریبا دوازده باری زنگ‌زدم  بچه ها الان اس داد سریع اومدم تاپیک زدم چی بگم؟؟ چی جوابشو بدم بچه ها من خودمو خراب کردم جلوش

نباید توهین میکردم بهش

https://uupload.ir/files/s6or_9318552f-ef35-45c8-8ffa-3276bef3e82c.png

من دیگه عکس نگاه نمیکنم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دیگه عکس نگاه نمیکنم

چرا؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
چرا؟

یه بی همه چیز اومد عکس ناحیه تناسلیشو مرد بود گذاشت گفت تو قبر پدرت فلان و فیسان به زیناهم فوش مثبت ۱۸ دداد حالم گرفته شد

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

چقد بد بهش گفتی😐

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋
2706