2737
2734
عنوان

عزیزانی که نماز شب میخونن من یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 25 پست
هرچیزی که مانع رسیدن آب به ناخن بشه باعث باطل بودن وضو و نمازه  این موضوع به صراحت گفته و نوشت ...

ممنون

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
ببین عزیزم اول التماس دعای فراووون بعدم لازم‌نیست ۱۱ رکعتو بخونی اگه همون ی رکعت وتر هم حتی بدون قن ...

ممنون عزیزم

محتاجم به دعا

من فقط نماز شفع و وتر رو میخونم ‌معمولا

فقط نمیدونم حالت خوابیده بدون روسری و چادر یعنی درسته؟ بی حرمتی نیست اینجوری؟

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودمم برام سواله، یا رومیه روم یا زنگی زنگ نمیشه نصف و نیمه عمل کرد چن نفرو دیدم با لاک وضو گزف ...

عزیزم اینا واقعا کارشون اشتباه ست 

منظورم تو نه کلی میگم 

ولی کی ابن حرفا میزنه که با لاک میشه خوند باور کن نماز خوندن درست نیست 

بابد پاک باشه 

ولی من یه بار وقتی لاک زدم خواستم نماز بخونم به حدی حالم یه جوری بود که انگار خدا خوشش نمیاد 

هرجا هستی و نماز میخونی خدا ازت قبول کنه جانم❄🙏

ممنون عزیزم محتاجم به دعا من فقط نماز شفع و وتر رو میخونم ‌معمولا فقط نمیدونم حالت خوابیده بدون ر ...

اینو نمیدونم ولی حجاب تو نماز فکر کنم دیگه او واجباته ولی نیاز ب چادر هم نیست همون روسری حتی پتو هم کافیه 

2728
اینو نمیدونم ولی حجاب تو نماز فکر کنم دیگه او واجباته ولی نیاز ب چادر هم نیست همون روسری حتی پتو هم ...

ممنونم

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
عزیزم اینا واقعا کارشون اشتباه ست  منظورم تو نه کلی میگم  ولی کی ابن حرفا میزنه که با لا ...

مرسی عزیزم همچنین

من خودم لاک نمیزنم گاهی برا تنوع

ولی لاک داشته باشم نماز نمیخونم چون میدونم ک قبول نیس

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2740
مرسی عزیزم همچنین من خودم لاک نمیزنم گاهی برا تنوع ولی لاک داشته باشم نماز نمیخونم چون میدونم ک قب ...

بله منم مثل شما من لاک خیلی دوست دارم ولی زود به زود پاک میکنم 

عزیزم خدا ازتون خیلی حفظ کنه جانم❄❤

بله منم مثل شما من لاک خیلی دوست دارم ولی زود به زود پاک میکنم  عزیزم خدا ازتون خیلی حفظ کنه ج ...

فداتم. مرسی مهربون

چ حس خوبی گزفتم ینی هنوزم از این ادما پیدا میشن نماز شب بخونن. یعنی تو ایین دنیای پر زرق و برق همیشه ...

نه عزیزم هنوزم هستن. آرامش واقعی فقط و فقط و فقط توی ارتباط با خداست و بغیر از این به هیچ روش دیگه ای بدست نمیاد. من خداروشکر زندگی خوبی دارم و بقولن میتونم سرگرم زرق و برق ها بشم اما چه سود که این دنیا مفت هم نمی ارزه و از داشته هاش هیچی نمیمونه برامون جز نتایج مثبتی که بجا گذاشتیم. فقط رضایت خدا و رستگاری آرزومه.

التماس دعا