2726

اینکه میگن نمازشب رو در هر حالتی, ایستاده نشسته خوابیده یا حتی توی ماشین یا هواپیما میشه خوند, من برام سواله که خوابیده به چه صورت؟ خب بدون چادر میشه مگه؟؟ 

من هرشب یکی دوساعت باید توی تاریکی اتاق خودمو بیدار نگهدارم ولی به ظاهر وانمود کنم خوابم تا پسرکوچولوم خواب بره. میخواستم‌اگه شدنی هست نماز شبم رو به حالت خوابیده بجا بیارم

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

جايز است انسان نماز شب را نشسته بخواند حتي در حال اختيار.

ولي اگر مي‌خواهد نشسته بخواند بهتر آن است كه هر دو ركعت نشسته را يك ركعت ايستاده حساب كند. بنابراين بايد هشت بار دو ركعت نشسته و هر دو ركعت به يك سلام كه جمعاً شانزده ركعت مي‌شود به نيت نماز شب بخواند و دوباره دو ركعت هر دو ركعت به يك سلام به نيت نماز شفع و دو بار يك ركعت هر يك ركعت به يك سلام به نيت نماز وتر، ولي در حال اضطرار و مريض همان يازده ركعت كفايت مي‌كند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حالت خوابیده نفهمیدم ولی اگر دوس داری بخونی و همه تلاشتو کردی نشده ایستاده بخونی شاید روسری سرت باشه مشکلی نباشه بازم بیشتر تحقیق کن من نفهمیدم اینطور چیزی دعا یادت نده گلم موقع نماز انشاالله همه عاقبت بخیر بشیم

جايز است انسان نماز شب را نشسته بخواند حتي در حال اختيار. ولي اگر مي‌خواهد نشسته بخواند بهتر آن است ...

با لاک نماز قبول نیست دیگه درسته؟ 

چون شنیدم تازگیا بعضیا میگن با لاکم میشه نماز خوند

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

ببین عزیزم اول التماس دعای فراووون

بعدم لازم‌نیست ۱۱ رکعتو بخونی اگه همون ی رکعت وتر هم حتی بدون قنوت بخونی خودس ثوابه.... 

وقتی یکی فلجه البته دور از جون شما چجوری نماز میخونه ؟ من دیدم دراز کشیده و مهرو میاره بالا رو ب پیسونیش

سلام گلم

سلام بانو

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
با لاک نماز قبول نیست دیگه درسته؟  چون شنیدم تازگیا بعضیا میگن با لاکم میشه نماز خوند

هرچیزی که مانع رسیدن آب به ناخن بشه باعث باطل بودن وضو و نمازه 

این موضوع به صراحت گفته و نوشته شده عزیزانی که رعایت نمیکنن و توجیه میکنن در واقع دارن خودشون رو گول میزنن

جايز است انسان نماز شب را نشسته بخواند حتي در حال اختيار. ولي اگر مي‌خواهد نشسته بخواند بهتر آن است ...

سلام 

تاپیکتون عالی بود هرجا هستین سالم و زنده باشید خدا خیلی حفظ کنه با اجازه یکی از تاپیکتون کپی کنم 

[QUOTE=174442779]با لاک نماز قبول نیست دیگه درسته؟ 

من نمیدونم تین دوره مردم چ فتواهایزرو در میارن .‌تا اونجایی ک قران و دین گفته هر چی مانع رسیدن اب ب نقاط وضو و غسله بالطع ولی الان ملت ناخن میکارن نمازم پیخونن میگنم اسکال نداده

سلام  تاپیکتون عالی بود هرجا هستین سالم و زنده باشید خدا خیلی حفظ کنه با اجازه یکی از تاپیکتون ...

سلام خیلی ممنون نظر لطف شماست سپاس فراوان 

خواهش میکنم موردی نداره کپی کردن 

خوشحالم میشیم🌹🌹🙏

شادوسلامت باشین🍃🌹

[QUOTE=174442779]با لاک نماز قبول نیست دیگه درسته؟  من نمیدونم تین دوره مردم چ فتواهایزر ...

من خودمم برام سواله، یا رومیه روم یا زنگی زنگ

نمیشه نصف و نیمه عمل کرد

چن نفرو دیدم با لاک وضو گزفتن نماز خوندن و کاملا تعجب کردم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706