2737
2739
عنوان

پای انحراف دار و پرانتزی بچه ها

352 بازدید | 40 پست

عزیزان میشه هرکس که میتونه راهنمایی کنه 

این هم دردو دله هم سوال 

دخترم ۶سالشه و تاحالا مشکل خاصی نداشته 

۱ماه پیش حس کردم زانو به پایین پاش پرانتزی شده

دیشب بردم پیش دکتر ابوعلی تو قلهک متخصص ارتوپدی کودکان

عکس و اسکن اینا کرد

۶تا ایراد از پای دخترم گرفت

گفت کف پاش صافه

یکی از پاهاش به داخل انحراف داره 

پاش پرانتزی و و و و

کفش و ورزش و تغذیه و اینا فرستاد

تقریبا برای هر کدام ۱تومن خرج کردم 

حدود ۴تومن هزینه شد 

حالا نمیدونم چی کنم 

خوب میشه 

ببرم جای دیگه  این هزینه ها را بی خیال بشم

اصلا نتونستم با قضیه کنار بیام

میترسم کفش بپوشه بقیه حساس بشن ی چیزی بگن 

نگران نباش چون بچه است زود خوب میشه فقط باید از کفش و اینا استفاده کنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم بذار استفاده کنه مشکلش برطرف شه مث دخترعمو من نشه..تا بچه هستش راحت تره بهش بگین این کفش مخصوص توعه هر کسی راجع ب کفشت پرسید بگو چون من ی دختر خاصم کفشمم خاصه انقد بگین تا ملکه ذهنش شه هیچ حرف دیگه اعتماد ب نفسشو تکون نمیده توی دنیای بچگانشون زود همو قانع میکنن بخاطر ترس از تمسخر رو سلامتی و فیزیکش ریسک نکنین🌹

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

هرکاری لازمه براش انجام بده

خودتم مثل کوه حامی بچه باش هر مشکلی هم داشته باشه مهم نیست چون تو رو داره

جمله‌ی آخرت اصلا خوب نیست😑

پای پرانتزی تا حدی ژنتیکه ولی کلسیم و ویتامین دی و آفتاب کافی (البته با داشتن صدآفتاب) و ورزشهای متناسب کمکش میکنه پاهاش قوی بشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ممنونم از کلام آرامش بخشت

قربونت عزیزم هم من هم خواهرم اینطوری بودیم هم کف پامون صافه هم پامون پرانتزی خواهرم کوچولو بود اون موقع همین سنا بود استفاده کرد زود خوب شد ولی مال من طول کشید البته من از دمپایی و اینا استفاده نمیکردم ولی خب همون یه ذره هم یکم بهتر شد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

دختر منم چنین مشکلی داره دکتر خنگ گفت مشکلی نداره.نوبت دیگه ای گرفتم‌پیش فوق تخصص دیگه ای. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
انقدر که با دقت و صاف ایستادن مشخص میشه  همینجوری دیده نمیشه

پس حاد نیست

با همون ورزش و کفش خوب میشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
انقدر که با دقت و صاف ایستادن مشخص میشه  همینجوری دیده نمیشه

عقب زدگی زانو هم داره؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706