2737
2734
عنوان

پای انحراف دار و پرانتزی بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 40 پست
تهرانی  پیش کدوم دکتر میبری  به من گفته کفش ها را باید ۸ساعت خونه بپوشه اگر بخوام مهمون ...

من بیمارستان نجمیه میبرم .تو خونه بده بپوشع با جوراب ساق بلند .تو مهمونی هم که زیاد ادم راه نمی ره که بیشتر بگو بشینه .چیز خاصی نمی شع حالا یه ساعت نپوشه .یه صابون آنتی باکتریال هم بگیر اخر شب پاهاش رو بشور که قارچ نزنه پاهاش

بنده ها خدا دارن ....
حتما ببر  میگن تا سن کمن راحت تر درمان میشه

از تشخیص دکتر بی سوادش ،عقب زدگی زانوش بدتر شده

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢😢😢تو عکس هم متوجه شدم تابلوان  حالا چی کار کنم برم عوض کنم نگفتید پای بچه شما تغییری کرد

تو این ۶ماه مچ پاهاش کمی بهتره. ولی زانوش به زمان بیشتری نیاز داره .منم اول غصه زیاد میخوردم 

بنده ها خدا دارن ....
2731
من بیمارستان نجمیه میبرم .تو خونه بده بپوشع با جوراب ساق بلند .تو مهمونی هم که زیاد ادم راه نمی ره ک ...

از نگرانی اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم چه کاری بهتره

امیدوارم خدا اول بهم آرامش بده بعد بتونم تموم این کار ها را دونه دونه انجام بدم

ممنونم از کلام آرامش بخشت

سلام عزیزم پای پسرم منم که ۶سالشه از زانو به پایین پارانتزیه ولی دکتر ابو علی گفت هیچیش نیست ولی من میبینم پای پسرم با ۲۰تا بچه ی اطرافش فرق داره میشه بیاین و به منم کمک کنید تا راهنمایی شم،دخترتون وضعیتش چطوره بهتر شده ساقش اصلاح شده؟

سلام عزیزم پای پسرم منم که ۶سالشه از زانو به پایین پارانتزیه ولی دکتر ابو علی گفت هیچیش نیست ولی من ...

سلام عزیزم. پای پسرتون رو چیکار کردید؟؟ خوب شده؟ چه درمانی انجام دادید؟ پای پسر منم هست دارم از غصه دق میکنم. دکتر گفت باید بریس ببنده 

2740
سلام عزیزم. پای پسرتون رو چیکار کردید؟؟ خوب شده؟ چه درمانی انجام دادید؟ پای پسر منم هست دارم از غصه ...

منم مثل تو غصه میخورم ولی درمان نشد من پیش کلی دکتر بردم تو همون تهران پیش توکلی ودکتر غزنوی که ارتوپد اطفالن و کلی دکتر دیگه هم تو تهران و هم شهر خودمون ولی درمان نشد  چون ساق پرانتزی بریس نمیدن میگن زانوشو خراب میکنه،

سلام عزیزم. پای پسرتون رو چیکار کردید؟؟ خوب شده؟ چه درمانی انجام دادید؟ پای پسر منم هست دارم از غصه ...

سال بعد که میره تو۸سال باید ببرم دوباره پیش دکتر غزنوی دوباره کنترل کنه یعنی خود دکتر غزنوی گفت دوباره بیارش،منم همچنان غصه میخورم تازه پسرم من از لگن  رانس هم همش صدای تق تق میده و چند سال اینطوری صداشم خیلی بلنده

سال بعد که میره تو۸سال باید ببرم دوباره پیش دکتر غزنوی دوباره کنترل کنه یعنی خود دکتر غزنوی گفت دوبا ...

سلام عزیزم . پسر من بعصی وقتا بریس میبنده نمیدونم تاثیر داره یا نه . شبو روز کارم غصه خوردنه.. دیگه به همه چیزش حساس شدم. به نفس کشیدنش به راه رفتنش به همه چی .