2737
2734
عنوان

خانم های مذهبی بیاید خوابای آشفته من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 65 پست
😍😍😍😍خیلی دلت پاکا خوش ب حالت

😍😍😍ممنونم،این یه مورد رو قبول دارم چون با همه مهربونم همه دوستم دارن

دعا کن منم بشم یه آدم نمازخون خدا دوستم داشته باشه

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوریه شرایطش؟!اول باید نمازامو بخونم چون خدا گفت حاجتمو نمیده اگه نمازشو نخونم

اصلی ترین شرطشو رعایت کنی قول میدم قول میدم حاجت بگیری اصلی ترین شرطش ترک کامل گناه تو اون چهل روز و اکه تونستی واجب نیستا ولی تاکید شده نمازاتو اول وقت بخونی تو اون چهل روز بزار لینکشو رزارم

تو این کانال ت ل گرام اسکرین حاحت روایی بیش تز،دوهزار و هفتصد نفرو گذاشته معجزه دیدنا

hghshenas110@

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چجوریه شرایطش؟!اول باید نمازامو بخونم چون خدا گفت حاجتمو نمیده اگه نمازشو نخونم

ینجا توضیح دادم کامل

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با-امواتش-رابطه-داشته-باشه-و-از-برزخ-و-شب-اول?page=1

2728
من دیوونه سست ایمان کاهل جاهل،همش خدارو در حال عذاب تصور میکنم و فک میکنم همش میخواد منو ناراحت کنه� ...

بهت یه پیشنهاد ویژه دارم .

قول بده که عمل میکنی.

برو تو نرم افزار بازار جستجو کن " حدیث قدسی"

یه کتاب به نام رحمان میاره . توش حرفهای خداست با یکی از پیامبرها.

یا کتاب تنهایی.

خیلی خیلی عاشقانه هست.

دنیات عوض میشه.

تازه خدا رو میشناسی   

نمازتو برای دوست شدن با خدا و اعلام بندگیت بخوون . بهش از ته ته ته دل اعتماد کن که دوستت داره و خیرت ...

😔😔😔واسه بچه همش عجله دارم

من متاسفانه این مدلیم که هر اتفاق بدی تو زندگیم بیفته به این فک میکنم که عذاب خداست فقطم مخصوص منه😔

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
😍😍😍ممنونم،این یه مورد رو قبول دارم چون با همه مهربونم همه دوستم دارن دعا کن منم بشم یه آدم نمازخ ...

حالا تو اون چهل روز نمازاتو اول وقت خوندی ک عالیییییی ولی اگه نتونستی ام میشع اما حتی یکبار،هم نباید نمازت قضا بشه مخصوصا نمازصبحت

بهت یه پیشنهاد ویژه دارم . قول بده که عمل میکنی. برو تو نرم افزار بازار جستجو کن " حدیث قدسی" ...

باشه حتما دانلودمی کنم..مرسی دوستم😍😍😍

2740
حالا تو اون چهل روز نمازاتو اول وقت خوندی ک عالیییییی ولی اگه نتونستی ام میشع اما حتی یکبار،هم نباید ...

خیلی سخته😕نماز صبح🙈

چطور شروع کنم؟!یه مدت نماز ظهر و مغرب و عشا میخوندم صبح وقت نماز یهو از خواب میپریدم🙈دوباره میخوابیدم😏😓

اصلی ترین شرطشو رعایت کنی قول میدم قول میدم حاجت بگیری اصلی ترین شرطش ترک کامل گناه تو اون چهل روز و ...

خیلی به زیارت عاشورا و حدیث کسا اعتقاد دارم..ازدواجم با چله زیارت عاشورا بود یعنی همسرم رو پیدا کردم

خیلی سخته😕نماز صبح🙈 چطور شروع کنم؟!یه مدت نماز ظهر و مغرب و عشا میخوندم صبح وقت نماز یهو از خواب ...

نه ایت الله حق شناس گفتن حتی اگا یک نماز،صبحت قضا بشه تضمین نمیکنم حاجت بگیری 

اگه حاجت میخوای بسم الله چهل روز،باید واسه خودت سخت بگیری

همه چی رو تو تاپیکم توضیح دادم

خیلی سخته😕نماز صبح🙈 چطور شروع کنم؟!یه مدت نماز ظهر و مغرب و عشا میخوندم صبح وقت نماز یهو از خواب ...

صبح وقت نماز،بیدارت میکردن😕خودت بیدار،نمیشدی 

ملائکه بیدار میکنن

ممنونم فرشته خانم..ازیت خواب ها زیاد میبینم کلا خواب ندارم شب ها چندین بار از خواب میپرم آخه امروز ...

ناامید نباش انشاالله به حق امام حسین سال دیگه این موقع بچت بغلت باشه یه لحظه حس کردم بچه اولت پسر

نمازات بخون وقتی خودت میدونی راه حل مشکلاتت هست گلم انشاالله به زودی زود مادر بشی😘

ممنونم دوستم حتما میخونمش چون منم ازین قبیل خواب های صادقه داشتم..یه بارم تو خوابم رفتم آسمون هفتم.. ...

https://www.google.com/search?q=بهجت نماز اولوقت تاخیر در ازدواج&client=ms-android-huawei&prmd=vin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjKqMjMobjuAhUgQkEAHRS4DzkQ_AUoAnoECAQQAg&biw=360&bih=524&dpr=2#imgrc=E5mN-z2K8Y9TZM

ناامید نباش انشاالله به حق امام حسین سال دیگه این موقع بچت بغلت باشه یه لحظه حس کردم بچه اولت پسر ن ...

ممنونم عزیزم😍😍خدا هرچی بده راضیم دختر و پسر به اون خدایی که دوستش دارم واسم فرقی نمیکنه هر کدومش واسم یه شیرینی داره

ممنونم خیلی امام حسین رو دوست دارم..یه بار تو خواب میدیدم میخوام برم جهنم اما امام حسین نذاشت..خدایا منو ببخش من پیاده روی اربعین رفتم پارسال همه 3 روز رو پیاده رفتیم من اون روزها همش نمازام به وقت بود اما بعدش برگشتیم شدم یه آدم معمولی که نماز نمیخونه

2706