2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی بیاید خوابای آشفته من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 65 پست
از نوشته هات فقط یه چیز فهمیدم... خدا خیلی دوستت داره و تو رو رها نکرده به حال خودت دوست داره تو بغ ...

جدی میگی😢😢من آخه شاید عمده ترین گناهم همین نماز باشه😔اما اگه بخونم و حاجتم داده نشه باز من با این ایمان سستم😔من خیلی بدم،امتحانای الهی رو یکی یکی رفوزه میشم 😔

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همه چی تنبلم این توجیه خوبی نیست😔ماه قبل تر داشتم نمازامو میخوندم یه روزشو نخوندم استخاره گرفتم ...

ببین چقدر خدا دوست داره 

این خوابا ی هشداره برای هرکسی نمیاد 

این خواب و اینحرف یعنی خدا خیلی دوستت داره یعنی میخواد  تو خوب بشی 

بعضیا هستن تا دهنشونو باز،میکنن خدا ب ملائکه میگه حاجتشو بدین بره نمیخوام صداشو بشنوم ولی بعضیا ک دعا میکنن خدا ب ملائکه میگه مستجاب کردم دعاشو ولی الان بهش ندین من صداشو دوست دارم بزاریم بازم بگه دعا کنه

بعضیا رو ک خدا دوسشون داره و میبینه اونا اصلا هرچی میگذره یک سال دوسال اصلا نمیخوان ب خودشون بیان ، ی گره کور درست میشه تو زندگیش تا این مومن ب خودش،بیاد وگرنه تا زمانیکه مشکل نباشه ب خودشون نمیان اینارو خدا دوست داره میخواد قبل مرگشون اصلاح بشن 

بعضیا هستن ظالممممم شدید گناهکار ولی سالم و سر و مر و گنده ان هیچ جیشونم نمیشه روزب روزم بهتر میشن اینارو هرروزمبیشتر گناه های بد میکنن اینارو خدا نگه داشته اون دنیا حسابی ......اعوذبالله😰

خلاصه ک این خواب و این حرف قشنگ میگه خدا دوست داره

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
تو همه چی تنبلم این توجیه خوبی نیست😔ماه قبل تر داشتم نمازامو میخوندم یه روزشو نخوندم استخاره گرفتم ...

ن اصلا نماز،خون نبودم خیلی کم شاید رمضونا میخوندم یا هروقت عشقم میکشید بعد خوندن این تاپیک ک لینکشو میزارم برات ب کل عوض شدم نزدیک یکساله نمازخون شدم😍 این تاپیکو نخونی واقعا از دستت رفته خیلی کمکت میکنه خیلیییییییییی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با-امواتش-رابطه-داشته-باشه-و-از-برزخ-و-شب-اول?page=1

2742
عزیز اول که باید خوشحال باشی بخاطره خوابات که خدا میخواد متوجه ات کنه و روت تاثیر بذاره و دوما چون ا ...

ممنونم فرشته خانم..ازیت خواب ها زیاد میبینم کلا خواب ندارم شب ها چندین بار از خواب میپرم

آخه امروز خیلی دلم شکسته بود تو حمومم هق هق گریه میکردم..آخه نمیدونی که چقد بچه دوست دارم

همسرم منو میبینه میگه انقد خودتو به خاطر بچه عذاب نده..دست خودم نیست از بچگی که عروسک دستم بود دلم میخواست مامان بشم..قصدمم از ازدواج کلا بچه دار شدن بود😔😔

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

خدا خیلییییی مهربون هزاربار ازش بخوای ببخشتت هربار میبخشتت😢خیلی مهربونه فرصت داریم تا زنده ایم خودمونو پاک کنیم

ن اصلا نماز،خون نبودم خیلی کم شاید رمضونا میخوندم یا هروقت عشقم میکشید بعد خوندن این تاپیک ک لینکشو ...

ممنونم دوستم حتما میخونمش چون منم ازین قبیل خواب های صادقه داشتم..یه بارم تو خوابم رفتم آسمون هفتم..قبل اینکه برم پیاده روی اربعین

2740

من خانوم نیستم ولی میخوام کمک کنم

۱-ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

۲-سعی کن گریه کنی ، به خاطر خودت ، به خاطر رفتارت و... ، من یه پسر ۱۸ سالم ، ولی خیلی وقتا به خاطر گناهام توی خلوت گریه میکنم

۳-از گناهای دیگه دوری کن ، همه اینا دستشون تو یه کاسست و به هم مربوط هستن

۴- ناامید نشو ! (اینو باید اول میگفتم)

۵- هنوزم دیر نشده ، جوونی ، برگرد

۶- به همه نعمتایی که خدا بهت داده فکر کن ، و شکر کن (داری مادر میشی ، چی بالاتر از این؟!)

۷-خدا همه رو دوست داره ، حتی شیطون ، وگرنه راه توبه رو می بست ، خدا برای ابلیس هم راه توبه گذاشته و گفته اگه بیاد و به جنازه حضرت آدم سجده کنه اونو میبخشه ولی...(داستان داره...)

۸-لازم نیس نمازتو با آب وتاب بخونی ، فقط سعی کن اول وقت بخونی ، حتی اگه کلاغی بود ، خود این نظم بقیه رو به دنبال میاره(از خودم نمیگم، آیت‌الله بهجت اینو فرمودن)

۹- اونایی که میگید زندگی خوبی دارن درحالی که نماز نمیخونن گرفتار عذاب تدریجی شدن و خودشون هم متوجه نیستن ، خدا اونا رو توی ناز و نعمت دنیا پرورش میده تا نفهمن چجوری دارن گناه میکنن  ، وگرنه وقتی شما متوجه کار خودت شدی ، یعنی خدا دوستت داشته ، خیلی هم دوستت داره که به فکرت انداخته ، مطمئن باش کارای خوبی که انجام میدیم یه پای ثابتش از طرف خداس ، و کارای ناپسند همش از خودمونه ، این لطف خداست که شامل حال بنده هاشه

‌کاربر آقا
خدا خیلییییی مهربون هزاربار ازش بخوای ببخشتت هربار میبخشتت😢خیلی مهربونه فرصت داریم تا زنده ایم خودم ...

من دیوونه سست ایمان کاهل جاهل،همش خدارو در حال عذاب تصور میکنم و فک میکنم همش میخواد منو ناراحت کنه😔

جدی میگی😢😢من آخه شاید عمده ترین گناهم همین نماز باشه😔اما اگه بخونم و حاجتم داده نشه باز من با این ...

چله ی حق شناسو بگیر 

جهارتا از دوستام با این چله حامله شدن، سر چهل روز حامله میشی شاید یکم اینور،اونورتر ولی خیلیییییییی زود 

بهت قول میدم این چله رو بخونی و شراطشو رعایت کنی حامله میشی

ممنونم دوستم حتما میخونمش چون منم ازین قبیل خواب های صادقه داشتم..یه بارم تو خوابم رفتم آسمون هفتم.. ...

😍😍😍😍خیلی دلت پاکا خوش ب حالت

من خانوم نیستم ولی میخوام کمک کنم ۱-ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن ۲-سعی کن گریه ...

😔😔😔ممنونم چقد حرفاتون خوب بود

گریه که خیلی میکنم

من متاسفانه توی همه کارهام تنبلم باید توی این زمینه خودم رو اصلاح کنم،هرچی خدا صلاح بدونه همون میشه

من خانوم نیستم ولی میخوام کمک کنم ۱-ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن ۲-سعی کن گریه ...

شرمنده ، آخر قسمت ۶ که اینو گفتم فکر کردم منظورتون اینه که باردار هستید

قسمت نهم هم از خود قرآن هست

‌کاربر آقا
چله ی حق شناسو بگیر  جهارتا از دوستام با این چله حامله شدن، سر چهل روز حامله میشی شاید یکم این ...

چجوریه شرایطش؟!اول باید نمازامو بخونم چون خدا گفت حاجتمو نمیده اگه نمازشو نخونم

2706