2733
2734

خانما من میدونم تنبل نماز هستم 😔

درحال اقدام به بارداری هستم اما نشده

امروز دلم خیلی شکسته بود خیلی

خواب دیدم رفتم زیارت تمام اهل قبور و سلام دادم 

خدا تو خوابم گفت تا زمانی که نمازاتو نخونی از پیش من دلشکسته برمیگردی😢

همین الانم این خوابو دیدم؛خواهرا میدونم من بدم من رو خدا دوست نداره،اما این همه آدم هستن نماز نمیخونن و بچه هم دارن و شاد و خرم زندگی میکنن چرا من به خاطرش خوابای آشفته میبینم چرا عذاب میکشم..یه چند بار دیگه هم ازین مدل خواب ها دیده بودم😔

میدونید آخه من ایمانم ضعیف شده،دوست دارم به خاطر خود خود خدا عبادت کنم نه از ترس..اینجوری دوومی نداره نمازام

خواهشا قضاوتم نکنید،به اندازه کافی تو خوابام خدا بهم میگه که چرا نماز نمیخونی😔

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم نگران نباش 

ادم خوبی بودی خدا دوستت داشته که این خوابو دیدی 

از هفتا دراسمون ی درش ب روت باز شده

امیدوارم ایمانتوقوی کنی 

حسی ک تونماز خوندن هس حس ارامش و هرگز جایی دیگه پیدا نمیشه 

امیدوارم گناهایی ک کردی بخشیده بشه وعاقبت بخیر شی گلم ⁦❤️⁩

عزیزم اگه بد بودی همچین خوابی نمیدیدی خدا تو رو نمازخون دوست داره این تلنگر زیبا رو به فال نیک بگیر و نمازات رو سروقت بخون چرا افسوس داری که جزو بندگان فراموش شده خدا نیستی خوشحال باش خدا روی شما جور دیگه حساب کرده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

تو همه چی تنبلم این توجیه خوبی نیست😔ماه قبل تر داشتم نمازامو میخوندم یه روزشو نخوندم استخاره گرفتم که کسی که آیات مارو فراموش کنه فراموش خواهد شد😔دیگه بعدشم پریود شدم خدا ازم روی برگردوند

الانم کلا به جای اینکه خدارو دوست داشته باشم ازش میترسم با این همه خوابای آشفته و استخاره های این مدلی

لطفا کمکم کنید😢یه چی بگید آروم بشم با آرامش و بدون تزس برم سمت خدا

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

فقط برای رعایت ادب نماز بخون....

این رو پیش بگیری خودش درست میشه و تبدیل به عشق و معرفت میشه...

فقط کافیه مودب باشی..... مودب در برابر خدا.نماز نماد ادبه یه انسانه... دوس نداری مودب باشی؟

در ضمن خواب یکی از راههای هدایت ادما از طرف خداس البته اگر خدا دلش خواسته باشه... برات قشنگ نیست که دلش خواستَتِت؟؟؟

سلام

طرز فکرت رو عوض کن دلیل نمیشه هرکسی بچه داره خدا دوسش داشته

و بچه دار نشدن شما و این خوابها دلیلش این نیست که خدا دوستت نداره

خدارو عبادت کن خدا همه بنده هاش رو دوست داره انشاءالله صاحب فرزند هم میشید

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

عزیز اول که باید خوشحال باشی بخاطره خوابات که خدا میخواد متوجه ات کنه و روت تاثیر بذاره و دوما چون اعتقادت به نماز هست ولی بی حوصلگی میکنی خدا حیفش میاد ولی افرادی هستن کلا خدا و دین قبول ندارن گاهی انسان ها رها شده هستن پول ثروت بچه همه چیز دارن ولی خدا رهاشون کرده ولی به تو فرصت میده چون مشخصه دل پاک و خوبی داری که این خوابا میبنی سعی کن نمازات کامل بخونی تو که واقعا دلیل حاحت نگرفتنت هم فهمیدی 

تو همه چی تنبلم این توجیه خوبی نیست😔ماه قبل تر داشتم نمازامو میخوندم یه روزشو نخوندم استخاره گرفتم ...

یادت باشه قرآن هفت بطن و هفت درجه ی تفسیر داره و به عقل ناقص بشر اینجور مختصر و قابل فهم به دست ما رشیده.... پس بیخودی برای خودت تفسیرش نکن تا جایی ام که تو زندگی سر دو راهی های وحشتناک نموندی به قران تافل نزن....

با یع روز نماز نخوندنم همه چی رو خراب نکن. ایده ال گرای محض نباش... آدمی گاهی خوبه گاهی خراب... این خلقت دست خود خداس و از همه بهتر به حال مخلوقش آگاهه..

پس بپذیر اگر روزی نخوندی میتونی جبران کنی. همه یا هیچ نباش... میانه رو باش

2706