2752
2734
عنوان

تاالان داشتم گریه میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 79 پست
وای نه

گوش نکن به اینا

هیچ کس نمیتونه ی زندگی خوبو خراب کنه

مگه اینکه قبلش خودت زندگیتو خراب کرده باشی

واسه زندگیت تلاش کن

و خواهشا به این حرفا گوش نکن و به احساسات انفجاریت، شک و تجسسم اضافه نکن

نمیتونم طاقت نمیارم.رفتاراشومیبینم داغون میشم

اگه میخوای درست بشه مجبوری

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای نه

خاک به سرم دختر حرف این خاله خانباجیارو جدی نگیری زندگیتو به هم بریزی بچه شیر میدی اعصابتو خورد نکن معمولا بعد بارداری و دوران شیردهی این مسائل پیش میاد و دوباره درست میشه نگران نباش تو فقط طبق معمول به خودت برس و مهربون باش مردا اخمو و قرقرو دوست ندارن شوهر منم بعد زایمان اولم یکم سرد شده بود درست شد مهربونی یادت نره😊

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
من خیلی درکت میکنم حالت میفهمم ما زنها دلمون نازکه خیلی به محبت احتیاج داریم باور میکنی من از بی محب ...

اره یه ربع پیش رفتم اینستازن وشوهرارودیدم بغض گلوموگرف. خیلی داغونم کرده خیلی

توبارداریمم همینجوری بود.اخه خب یه اعتراضی کنه بگه فلان شدی بهمان شدی من خوشم نمیاد.هیچی نمیگ 

بریدپیش مشاور یا رک وراست بهش بگومن ازاین وضع خسته شدم بایدیه فکری برای زندگیمون بکنیم  یه هفته بروخونه مامانت بمون ولی خانواده ات نگو چی شده شایدسرعقل بیاد

یه روزخوب می یاد...
ای خدا بعد بچه پیش میاد ی خورده از این برخوردا خصوصا بچه های ناخواسته  صبور باش قوی باش می ...

ناخواسته که نبود...

نمیگذره...بحث فکر و رفتار و شعور طرفه که متاسفانه درست بشو نیست