2737
2734
عنوان

تاالان داشتم گریه میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 79 پست
خب کسی ک بو بده ادم دوست تداره نزدیکش یشع 

ولی خب چون شیر هم میدن یه وقتایی بوی شیر هم میده بالاتنه که فکر کنم خوشایند نباشه

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش میگم اندفعه میشم مث خودش.بهش بی محلی میکنم ب خودش بیاد.ولی رفتاراشومیبینم طاقت نمیارم. داغون میش ...

خب به خاطر اینه که خود توام الان توشرایط عادی نیستی، هورمونات به هم خورده و خیلی ندمال رفتار نمیکنی

اگه جای احساست به عقلت اجازه ی عمل کردن بدی، همه چی بهتر میشه

شوهر منم همینطور شده

شاید ماهی یکبار بیاد سراغم

منکه واسم مهم نیست.بچمم۳ساله شده.

من چون بعد زایمانم افسردگی گرفتم تا ۶ماه نمیزاشتم بیاد نزدیکم،از همونموقع رابطمون کمرنگ شد

2728
2738
همش میگم اندفعه میشم مث خودش.بهش بی محلی میکنم ب خودش بیاد.ولی رفتاراشومیبینم طاقت نمیارم. داغون میش ...

من خیلی درکت میکنم حالت میفهمم ما زنها دلمون نازکه خیلی به محبت احتیاج داریم باور میکنی من از بی محبتی به جایی رسیدم که وقتی یه زن و شوهر عاشق و بااحساس میبینم حسرت میخورم😥چکار کنم دست خودم نیس افسرده و سرخوردم کرد با سردیش با خیانتش😓

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
مامانم می گفت دوستش که شیرمی داده توکل دوسال شوهرش بهش دیت نمی زده حالت تهوع می گرفته شایدم چاق شدی ...

توبارداریمم همینجوری بود.اخه خب یه اعتراضی کنه بگه فلان شدی بهمان شدی من خوشم نمیاد.هیچی نمیگ 

ینی چی‌میگید چندش میشا فلان میشه این خانوم بیچاره میگ‌من همجوره ب خودم میرسم خیلی وقتا من میرم سمتش غلط کرده چندش میشه مرد باید تو این روزا بیشتر ب همسرش محبت کنه واقعا درک نمیکنم بعضیارو

خب صرفا فهمیدن چیز خوبیه کاش ی کم مهربانانه تر کامنت بدین

صرفا به بقیه بیخودو بی جهت نپریدنم چیز خوبی میتونه باشه.نه با بی احترامی صحبت کردم نه حرف بدی زدم.فقط ازش سوال پرسیدم تا به اون علتم فکر کنه.دنبال بحث میگردینا واقعا حالا فرق نمیکنه چی باشه فقط بپرید بحث کنید.

2706