2733
2734
عنوان

تاالان داشتم گریه میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 79 پست

شوهر منم بعد بچه دار شدنمون خیلی بی شعور شد...‌البته نه از نظر نزدیکی اینا..‌از نظر رفتار و برخورد...خود واقعیشو نشونم داد....

سرشبم سر یکی از همین بی شعور بازیاش باهاش قهر کردم.

متنفر شدم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یکم فاصله بگیر ازش.. بهش کم محلی کن. بزار اون بیاد طرفت. هرچقدرررر هم طول کشید صبر داشته باش

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2728
2738
شوهر منم بعد بچه دار شدنمون خیلی بی شعور شد...‌البته نه از نظر نزدیکی اینا..‌از نظر رفتار و برخورد.. ...

ای خدا

بعد بچه پیش میاد ی خورده از این برخوردا

خصوصا بچه های ناخواسته 

صبور باش

قوی باش

میگذره

یعنی یکی اینو نگه قران خدا غلط میشه

خوب الان مگه حرف بدی زدم که اینجوری داری جواب میدی؟؟؟شوهر دوست منم اینجوری بود میگفت میرم سمتش با حالت چندش اور بهم نگاه میکنه طرفم نمیاد بعدم فهمید دوست دختر داره.

درست میشه تو آروم باش سرحال باش خوشگل کن بهش محل نزار درست میشه

همش میگم اندفعه میشم مث خودش.بهش بی محلی میکنم ب خودش بیاد.ولی رفتاراشومیبینم طاقت نمیارم. داغون میشم

۳ماه

ببخشید اینو میگم شوهر منم اینجوریه خیلی وقته اینجوری سرد سرد شده بود فهمیدم با هرزه هاا میپره !!!

شما اگر مطمئنی شوهرت پاکه خودت یه مدت محلش نده شاید درست شد

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
2706