2737
2734
عنوان

تاالان داشتم گریه میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 79 پست
ینی چی‌میگید چندش میشا فلان میشه این خانوم بیچاره میگ‌من همجوره ب خودم میرسم خیلی وقتا من میرم سمتش ...

اره همجوره لباس می پوشم.لباسایی ک قبلا براش جذابیت داشت الان انگارنه انگار.

میگن شایدبوشیرمیدی.من اصلاشیرنمیدم ک بخوام بدم.

مردی نیس ک بخوادنگه بهت اگ ببندی.رک حرفشومیزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ایشونم حرف بدی نزد  احتمالش هست

درسته

اما این سایت تنها راهنمایی که توش میگیری اینه

ببین ادمی که درگیر همچین مشکلیه، اولین ترسی که پسِ ذهنشه اینه

خودش قطعا بهش فک میکنه و امین که دست و پاشو با محبت کردن بیخودی گم میکنه نشونشه

پس منی که دارم باز تر فک میکنم و درگیر احساسات ایشون نیستم، باید کمکش کنم از این ترس عبور کنه و اصل مشکلو حل کنه

اون شما خوبیم واسه کامنت اولشون نگفتم

واسه اینکه متهم شدم به بحث کردن بیخود گفتم

خواستم تمومش کنه

2742
گوش نکن به اینا هیچ کس نمیتونه ی زندگی خوبو خراب کنه مگه اینکه قبلش خودت زندگیتو خراب کرده باشی و ...

چیکارکنم.نشستم صحبت کردم گریه کردم.گفتم من زنتم نیازب محبتت دارم.قول دادخوب شه درست شه‌.دوروزنکشیده شدمث قبل.

اصلاانگارمیل جنسیشم صفرشده

اره همجوره لباس می پوشم.لباسایی ک قبلا براش جذابیت داشت الان انگارنه انگار. میگن شایدبوشیرمیدی.من ا ...

ن عزیزم مقصر شما نیستی من کاملا درکت میکنم ی بار خیلی جدی بهش مردی ک واقعا مرد باشه همیشه حواسش ب زنش هس نمیزاره خم ب ابروش بیاد بعدشم عشقم باید مشکل و ریشه یابی کنی ببینی چرا اینجوری شده 

2740
یعنی چه رفتاری می کنه که داغون می شی ؟ ایشون که ببخشید توجه به شما نمی کنه؟

میگم ک هیچ جوره طرفم نمیاد.وقتی ام میرم طرفش یه جوری خودشومیکشه عقب.اصلادیگ درخواست رابطه نمیکنه.مگراینکه ببینه من ناراحت شدم.شبا ام خوابیدنی پشتشومیکنه بهم راحت میخوابه.اصلاانگارک من نیستم

چیکارکنم.نشستم صحبت کردم گریه کردم.گفتم من زنتم نیازب محبتت دارم.قول دادخوب شه درست شه‌.دوروزنکشیده ...

خب ببین جانم

شما باید تمرکزتو از رو شوهرت برداری

خودتو کنترل کن اگه زندگیتو میخوای

حرفایی که باید میزدیو گفتی

حالا وقتشه خودتو عقب بکشی

میگم به خودت برس

چرا

چون قرار نیست تو این عقب نشینی بیخیال خودت بشی

دور شو

از دسترسس خارج شو

تاسمانی که خونه ست ی سرگرمی مفید واسه خودت داشته باس

وانمود کن بدون اون داری از اوقاتت لذت میبری اما جلو چشمش باش

بریدپیش مشاور یا رک وراست بهش بگومن ازاین وضع خسته شدم بایدیه فکری برای زندگیمون بکنیم  یه هفته ...

دوس دارم برم.خانوادم نمیگن یه هفته اومدی شوهرت کو.غرورمم اجازه نمیده برم بگم شوهرم سمتمم نمیاد

میگم ک هیچ جوره طرفم نمیاد.وقتی ام میرم طرفش یه جوری خودشومیکشه عقب.اصلادیگ درخواست رابطه نمیکنه.مگر ...

ببین حتما شوهرتو ببر دکتر

کاهش میل جنسی درمان داره نگران نباش راضیش کن پیش دکتر اعصاب و روان برید 

دوس دارم برم.خانوادم نمیگن یه هفته اومدی شوهرت کو.غرورمم اجازه نمیده برم بگم شوهرم سمتمم نمیاد

بهشون نگوچی شده بروبگودست تنهاخسته شدم بچه داری کنم بونه بچه روبکن وبرومردانیازدارن تنهابباشن تابه کاراشون خوب فکرکنن

یه روزخوب می یاد...
2706