2737
2734

من دخترم ۴۲۰۰ بود به معنی واقعی ترکوندنم 

جرواجر شدم  😟

این یکی به دکتر گفتم سزارین خدارو شکر قبول هم کرد البته با زیر میزی 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دخترم ۴۲۰۰ بود به معنی واقعی ترکوندنم  جرواجر شدم  😟 این یکی به دکتر گفتم سزارین خدا ...

کی میشه درباره ی طبیعی یا سزارین با دکتر صحبت کنیم

عضو گروه نارنجی وزن اولیه ۷۳ ،،،،،وزن این هفته ۱۰/۱۲   ۷۱/۱۰۰ کاهش وزن هفتگی ۱کیلو و۹۰۰وزن ۱۰/۱۹ ۷۱/۱۰۰کاهش هفتگی صفر ---وزن۱۰/۲۶ ۷۰/۳۰۰کاهش هفتگی ۸۰۰ گرم >>>>>>>وزن هدف ۶۰ 
من دخترم ۴۲۰۰ بود به معنی واقعی ترکوندنم  جرواجر شدم  😟 این یکی به دکتر گفتم سزارین خدا ...

سزارین🤒🤒🤒🤒کلا خاطره ی خوبی از زایمان ندارم درد طبیعی کشیدم ولی اخرش سزارین شدم روهردوتاش

مشاور پوست موهستم اگر محصولی هم خواستید درخدمتم از لوازم ارایشی تا مرطوب کننده 
2740

سه ماه پیش خواهرم زایمان کرد ،یه خانمه زایید بچش پنج کیلو بود اینقدر داد زد اخرش سه تا دکتر مرد اومدن بالای سرش بچشم اول ایست قلبی کرد بعد احیاش کردن ،گویا خانمه افغانی بود دکتر گفته بود باید سزارین بشه ولی قبول نکرده بود وقتی دیگه درد داشته میاد بیمارستان

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
کی میشه درباره ی طبیعی یا سزارین با دکتر صحبت کنیم

از هفته ۳۲ به بعد که سنو میدی 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
اونایی ک میگن طبیعی راحته و ... همش دروغه باور نکنین  من خودم زایمان طبیعی داشتم اگ برگردم عقب ...

من طبیعی بودم و درد داشتم خیلی ولی اپیدورال کردم ...بهترین حس دنیا....دفه ی بعد امتحان کن😆

2706