2733
2734

اونم جدا شده دو تا بچه داره منم دورا دور می‌شناسمش فقط یک بار هم کلام شدیم اونم جمع بزرگی بود نون و نمک خوردیم بلاکش روم نمیشه بکنم...

حالا همش اینستا پ میده تو تنهایی منم تنهام باهم باشیم بعد آشغال انگاری میفهمه من مشکلات مالی زیاد دارم همش می‌نویسه خواهش میکنم جواب بده من همه جوره از لحاظ مالی ساپورتت میکنم...

من کلا جواب هیچ‌پبامشو ندادم...

دلم میخواد هی میگه پول میدم 

براش شماره کارتمو‌ بفرستم بنویسم فلان قدر نیاز دارم  الان میتونی واریز کنی

بعد که فرستاد بلاکش کنم تا درس عبرت بگیره نخواد سو استفاده کنه چون فقط اینستامو داره اطلاعات و شماره ای ازم نداره نظر شما چیه😆😅

من دوساله جدا شدم اما تا به حال با هیچ مردی حتی چت هم نکردم از همشون نفرت دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچوقت اینکارو نکن بعدا شات میگیره به بقیه نشون میده  قصدش ازدواج نیست !؟

دو تا دوستن منو اینستا پیدا کردن اولی همش پیام میداد واقعا هم قصدش ازدواج بود این یکی ب نظرم دؤستی هست قصدش...

در هر صورت من نه حوصله دوستی دارم نه ازدواج جواب هیچکدومو‌ ندادم

ی آدمی یکبار نصیحت خوبی بهم کرد گفت بجز پدر و مادرت هر کی بهت پول یا کادویی داد قبل گرفتن بگو در ازای چی داره بهم میده...

ممکنه پولو قبول کنی یهو نصف شب بیاد جلو‌دره خونت داد و بیداد...فرض کنه دور از جونت از بقیه هم پول گرفتی و مشکلی نداری 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740
دو تا دوستن منو اینستا پیدا کردن اولی همش پیام میداد واقعا هم قصدش ازدواج بود این یکی ب نظرم دؤستی ه ...

خوب کردی تا حالت بهتر نشده به ازدواج فک نکن 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁