2737
2739
عنوان

حالا ک حرف از برق شد.. میخام یه چیزی بهتون بگم در مورد ادیسون

| مشاهده متن کامل بحث + 3223 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا حدی درسته

تسلا سیستم برق متناوب رو اختراع کرد و اگه ادیسون جلوشو نمی گرعت و حقشو نمی خورد برقو می تونست برای کل دنیا رایگان کنه

منتها ادیسون سرمایه دار کاپیتالیستی بود و تسلا یه دانشمند بی زبون

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
قطعی هیچ حرفیو نزن

خیلی مزخرفه که یکی بگه زمانو میشه تغییر داد! اصلا امکان نداره و اینو من دارم از رو عقل و منطق خودم میگم.

زمان یه جسم نیس ک بشه ب راحتی تغییرش داد😉

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2740
گفتم الان میگی تو نی نی سایت عضو بوده

وا مگه نیست؟🤔

بزا تکش کنم

@ادیسون    

بیا دیدی

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
خیلی مزخرفه که یکی بگه زمانو میشه تغییر داد! اصلا امکان نداره و اینو من دارم از رو عقل و منطق خودم م ...

خیلی سالها پیش خیلی از چیز هایی ک الان قابل تغییره ،اون زمان قابل تغیرر نبوده

خیلی مزخرفه که یکی بگه زمانو میشه تغییر داد! اصلا امکان نداره و اینو من دارم از رو عقل و منطق خودم م ...

عقل تو منطق تو وهمه جهان و دنیا و کره ی تو ذره خیلییییی ناچیزی از هستیه وزمان تو این دنیای ذره ای ما وجود داره اصلا

برو نظریه اش رو بخون.. اون میگه همه چیزی اتمه و میشه با میدان مغناطیسی همه چیزو انتشار داد و تونست از دریچه امواج آینده رو ببینه ولی نتونست رد بشه چون بدنش تحت تاثیر الکتریسته قوی قرار گرفته و حفاظ مناسبی نساخته بود. البته شنیدن کی بود مانند دیدن