2737
2734
عنوان

حالا ک حرف از برق شد.. میخام یه چیزی بهتون بگم در مورد ادیسون

| مشاهده متن کامل بحث + 3223 بازدید | 149 پست

تسلا از نظر عقلی نرمال نبوده بر خلاف نابغه بودنش 😄

کلا این نابغه ها آدمای نرمالی نبودن نیوتون هم آلزایمر داشته 😄

درسته حق تسلا ضایع شده ولی خوب ادیسون خیلی خدمت کرده ب جامعه بشری ساخت خیلی از وسایل الکتریکی رو انجام داده حداقل فایدش از سران مملکت ما بیشتر بوده 😄

خدایا بابت تمام داشته هام شکرت 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی مزخرفه که یکی بگه زمانو میشه تغییر داد! اصلا امکان نداره و اینو من دارم از رو عقل و منطق خودم م ...

این در صورتیه که مسیر زمان رو یه مسیر ممتد بدونیم

ولی اگه اونو به صورت حلقه های تو در تو در نظر بگیریم امکان سفر در زمان هم پیش میاد

البته مبحث زمان یه چیز پیچیده و خیلی جالبیه یه سری از دانشمندا هم اعتقاد دارن زمان یه توهمه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
تسلا از نظر عقلی نرمال نبوده بر خلاف نابغه بودنش 😄 کلا این نابغه ها آدمای نرمالی نبودن نیوتون هم آ ...

مخترع کامپیوتر همجنساز بوده و بخاطر تزریق زیاد هورمون ب بدنش میمیره. چون عیب می‌دونستن قبلا هم جنس بازی رو 

2738
عقل تو منطق تو وهمه جهان و دنیا و کره ی تو ذره خیلییییی ناچیزی از هستیه وزمان تو این دنیای ذره ای ما ...

ببین 

من تحقیق کردم.ب هیچ عنوان نمیشه گفت میشه ب گذشته رفت و تغییرش داد!! فقط یه سری امواج مقناطیسی درهوا وجود داره ک با امواج گذشته برخورد میکنه و تمام! 

این یکی بعدشم حالا برفرض ک واقعی باشه...برگشتن ب گذشته ریسک و خطرات بسیار بسیار بالایی داره.ممکنه ادم خودشواشتباهیی در گذشته یا اینده بکشه یا اسیب بزنه..

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

تمام تصوراتم از ادیسون بهم ریخت  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
خیلی مزخرفه که یکی بگه زمانو میشه تغییر داد! اصلا امکان نداره و اینو من دارم از رو عقل و منطق خودم م ...

عقل و منطق من و شما خیلی محدود تر از اون حدیه که بتونی با قطعیت بگی امکان نداره 😊

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
تسلا از نظر عقلی نرمال نبوده بر خلاف نابغه بودنش 😄 کلا این نابغه ها آدمای نرمالی نبودن نیوتون هم آ ...

اره ادیسون هم به قدر خودش مفید بوده ولی خب حق خوری هم کم نکرده

تسلا خیلی جلوتر از زمان خودش بود ولی استعدادش خفه شد

خودشم که یکم خل وضع بود و دنبال کبوترا می کرد، زیاد نتونست تو مبارزه با ادیسون دووم بیاره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!