2733
2739
عنوان

خواننده خاموش تاپیکاتونم و گاهی ارزو میکنم کاش منم شاد بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 87 پست
اگه مشکلت بخاطر کنکورع باید بگم من به شرایط الانت حسودیم میشه بخدا به هرکی که تو شرایط من نیست حسادت ...

شما میشه بپرسم مشکلت چیه ؟؟؟

درس همه زندگی من بود اینده همه چی الان هیچ اینده ای ندارم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
شما میشه بپرسم مشکلت چیه ؟؟؟ درس همه زندگی من بود اینده همه چی الان هیچ اینده ای ندارم 

من خیلی بلاها سرم اومد...ابروم رفت...بخاطر یه ادم احمق که منو گرفتار کرد...گرفتار یه ادم اشتباه..که حالا دلم گیرشع و خانوادم رضایت ندادن هیچ وقت...همون ادمی که منو گرفتار اون کرد حالا کشیده کنارو میگه به من ربطی ندارا...برای حفظ ابروی خودش پشت سرمن جلو همه حرف درآورد...منی که پاک زندگی کردم...توسن ۱۵سالگی تاحالا که ۱۷سالمه...ازهمون بچگی عذابام شروع شد...وحسرتو اه و حسادت به زندگی دیگران...یه عمر باهامه

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی بلاها سرم اومد...ابروم رفت...بخاطر یه ادم احمق که منو گرفتار کرد...گرفتار یه ادم اشتباه..که ...

اوهوم درکت میکنم چی میگیییییی من هیچ وقت هیچ ب خاطر درس فرصت عاشقی نداشتم.

2731
میشی مطمئن باش خیلیا بودن بدتر از تو شکست خوردن اما خوب شدن یادت باشه شکستات باعث میشه قوی تر بشی پس ...

ذره ذره دارم نابود میشم شدیدا احتیاج دارم تا صبح گریه کنم من خیلی خستم خیلی

ذره ذره دارم نابود میشم شدیدا احتیاج دارم تا صبح گریه کنم من خیلی خستم خیلی

خسته بودن گریه کردن افسرده بودن بعد شکست خیلییی طبیعیه یعنی اگر این حس ها رو نداشتی الان بایدشک میکردی به سلامت روحت !

تو یه دختری که حالا به چیزی که میخواسته نرسیده و ناراحته و کاملا هم حق داره ناراحت باشه اما عزیزم بعد یه ماه دوماه یا سه ماه یواش یواش پاشو !

ما توی این دنیای بی نهایت ، بینهایت راه برای موفقیت داریم یه راه دیگه و امتحان کن  و خودتو دوست داشته باش  

اوهوم درکت میکنم چی میگیییییی من هیچ وقت هیچ ب خاطر درس فرصت عاشقی نداشتم.

منم درسم خیلی برام مهمه...ولی از مدرک مهم تر برام زندگیع کع عاشقش باشم...از نفس کشیدنم لذت ببرم...توهم حق داری...نمیدونم بخاطر از دست دادن مدرک اون رشته ناراحتی یا به خاطر علاقه ای که بهش داشتی...ولی از من بشنو برو دنبال علاقت دنبال هر کاری که ازش لذت میبری حتیی باغبونی...مگه چقد قرارع زندگی کنیم؟الان که به گذشتت نگا میکنی میبینی چقدددرر زود گذشت روزاس بچگیم...کی؟چرا نفهمیدم؟ اگه تمام علاقت همون رشتس...خب ناامید نشو بازم برو دنبالش..از هرشکست درس بگیر بهتر برو جلو..دنیا کع به اخر نرسیده..ولی اگه فقط دهن پر کنیو مدرک برات مهمه...زندگی کن اگه سرت همش تو کتاب باشا از زندگیت هیچی نمیفهمی...از گشت و گذار با دوستات لذت ببر..از بودن باخانوادت..از دیوونگیی کردن لذت ببر 

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟
خسته بودن گریه کردن افسرده بودن بعد شکست خیلییی طبیعیه یعنی اگر این حس ها رو نداشتی الان بایدشک میکر ...

گلم کامنتت چ قدر ب دلم نشست 🙂🖤

شما رشتتون چیه بیو زده بودید دانشجو؟!

راه های دیگ ب منزله شکسته 

نمیتونم،قبول کنم حتی اگ ب قیمت زندگیم باشیم

2740
منم درسم خیلی برام مهمه...ولی از مدرک مهم تر برام زندگیع کع عاشقش باشم...از نفس کشیدنم لذت ببرم...تو ...

مرسییییییی عزیزههه دلمممم 🖤🖤🖤🖤🖤😚

با اینک حال خودتم بده  ولی داری ب من دلداری میدیییی

🖤 

رشته ای ک عاشقش بودم و زحمت کشیدم واسش اونم کل زندگیم رو گذاشتم پاش قبول نشدم اون ک لیاقتم بود نشد

حتی ی رشته سطح پایین تر قبول نشد

من بدترین و مسخره ترین رشته رو دانشگاه ازاد قبول شدم

کشتیام غرق شده هیچ آینده ای ندترم

اها عزیز شما رو هم خوب درکتون میکنم چ میگید سخته واقعا عشق سخته

حالت عشق ب هز چیز باشه

عشق ب عشقت

عشق ب هدفت..

بیاید عاشق بشید ..بیاید پرواز کنید و دور بشید از این جسم ..🙃💙

🙂🙂🙂🙂🖤🖤🖤🖤

عاشق چی بشم ؟ تا دور بشم ؟ 

🙂🙂🙂🙂🖤🖤🖤🖤 عاشق چی بشم ؟ تا دور بشم ؟ 

همه چی ...هرچی که دورتون هست ...از خودتون شروع کنید تا برسید به خدا ...🙃💙

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579

[QUOTE=174404948]گلم کامنتت چ قدر ب دلم نشست 🙂🖤 شما رشتتون چیه بیو زده بودید دانشجو؟! راه های دیگ ب منزله شکسته&n ...[/QUOTE

رشته دانشگاهم یکی از رشته های هنره  

احساس میکنم خیلی به خودت تلقین کردی که تنها راه موفقیت همین کنکوره برای همین الان اینقدر داری عذاب میکشی 

ولی عزیزم کنکور تو این دوره زمونه هیچ اهمیتی نداره مهم مهارته برو بگرد بالاخره به یه کاری علاقه داری که ، پس میتونی توی اون کار موفق باشی  

[QUOTE=174404948]گلم کامنتت چ قدر ب دلم نشست 🙂🖤 شما رشتتون چیه بیو زده بودید دانشجو؟! راه های دیگ ...

خیلییییییی حس خوبیییی بهتتتتتتت داااااارم😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

نمیدونم چراا

ی چیز مثبتی دازه ی حس مثبت ولی نمیدونم 

من نزاشتن برم دنبال علاقم😔

همه چی ...هرچی که دورتون هست ...از خودتون شروع کنید تا برسید به خدا ...🙃💙

وااااااای خدااااا🙂🙂🙂🖤🖤🖤🖤🖤

خیلی تامل برانگیز بود جای سخنی نموند،برام