2733
2734
عنوان

خواننده خاموش تاپیکاتونم و گاهی ارزو میکنم کاش منم شاد بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

ببین روزگار منتظر نمیمونه ما حالمون خوب بشه ، میگذره .. حیفه عمره عزیزم 

منم کم مشکلات ندارم .. مطمئن باش بیش از تو مشکل دارم ولی قراره تا آخر عمر غمبرک بزنم و خودمو سرزنش کنم . خودمو اطرافیانمو داغون کنم ؟؟؟

هيچي همون موقع رفتم خوندم خاستم بگم اينم ي تاپيك ك تو تنها اينجوري نيستي بقيه هم هستن 

ارهههه رفتم خوندمش🤗

ولی حرفاش شعاره ... میگ منم کنکور رو تجربه کردم اگ کرده بود الان نصیحت نمیکرد مث من اون گوشه غمبرک زدخ بود

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2731
ببین روزگار منتظر نمیمونه ما حالمون خوب بشه ، میگذره .. حیفه عمره عزیزم  منم کم مشکلات ندارم . ...

اگ ی نفر جواب سوال منو بده

من برا همیشه از این حالت میام بیرون 

الان من دو سال دیگ با مدرک کاردانی بهداشت ازاد و کلی پول ب فنا رفته چ اینده ای دارم ؟؟

اگ ی نفر جواب سوال منو بده من برا همیشه از این حالت میام بیرون  الان من دو سال دیگ با مدرک کا ...

اولا که لعنت به باعث و بانی بیکاری و فشار اقتصادی .. ثانیا تو غصه دو سال دیگه رو چرا حالا میخوری ؟؟؟

با این اوضاعی که درست شده خیلیها با تحصیلات عالیه و حتی سابقه کاری خوب بیکار شدند .. تو سعی کن اگه میتونی توانایی در زمینه های غیر تحصیلی رو هم یاد بگیری که وابستگی صرف به مدرکت نداشته باشی .. پلن بی برای خودت بساز

اولا که لعنت به باعث و بانی بیکاری و فشار اقتصادی .. ثانیا تو غصه دو سال دیگه رو چرا حالا میخوری ؟؟؟ ...

من زندگیم پای کنکور رفت ...هیچی هدفی جز کنکور نداشتم همه چیزم رو ب خاطرش فدا کردم😢😩

الانم ی رشته چرت با ایند سیاه و کلی پول ب فنا رفته

این حق من از زندگی بود خیلی ظالمانه هست 

من نمیخوام بهم ظلم بشه

2740
خوب چيه  تعريفت چيه

خوب اون اینده ای هست ک جواب زحمتام رو گرفتم

ن اینک بعد دو سال با کلی پول خرج شده و ریخته شده ب حلق ازاد ی تیک کاغذ میدن و پرتم میکنن بیرون

اونم اون رشته ک دوست نداشتمو و سرنوشت منو ب اجبار توی این راه قرار داد

ای کاش دستم میشکست ولی این رشته کوفتی رو توی انتخاب رشته نمیزدم

یه کاری بگم انجام میدی که حالت یکم خوب بشه؟ برو کتاب شفای ذهن لوییز هی و بخون  مطمئن باش بعد ...

ممنونم از مهربونیت🖤😢

من هیچ خوب نمیشم 

اگه مشکلت بخاطر کنکورع باید بگم من به شرایط الانت حسودیم میشه بخدا به هرکی که تو شرایط من نیست حسادت میکنم....من از زندگیم سه سالع که هیچس نفهمیدم یه نفس راحت نمیتونم بکشم ...وچیزیع که تا اخر عمرم باهام هست...بغضی که باید بمونه تو گلوم...اگه برای درستع...خب بازم تلاش کن ناامید نشو هزار جور راهدهست برای تو...ولی برای من هییچچ راهی نیست...همه درا بستس..برو دنبال چیزی گه علاقه داری بهش...کاریو بکن که احساس خوب نسبت بهش داشته باشی لذت ببری ازش

..اگه سرکار میری انگار داری تفریح میکنی..کاش منم دغدغه تورو داشتم نه چیز دیگه

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟