2733
2734
عنوان

خواننده خاموش تاپیکاتونم و گاهی ارزو میکنم کاش منم شاد بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 87 پست
همه چی ...هرچی که دورتون هست ...از خودتون شروع کنید تا برسید به خدا ...🙃💙

من ارزش عاشق شدن دارم؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
خیلییییییی حس خوبیییی بهتتتتتتت داااااارم😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃 نمیدونم چراا ی چیز مثب ...

مرسی عزیزم    

اگر میخوای بهم درخواست دوستی بده تا یه چیزایی و بهت بگم  و کمکت کنم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ناراحتیت از چیه مشکلت چیه که فک میکنی به تهش رسیدی اصن چندسالته مگه

من ۱۹ سالمه عزیز 

حالم از کنکور بهم میخوره ک عمر و نوجوونیم رو گرفت و اخرش هیچ پخی نشدم

2731
مرسی عزیزم       اگر میخوای بهم درخواست دوستی بده تا یه چیزایی و بهت بگم  و ک ...

مرسییییی الان درخواست میدم بهت🌄❄🌟

من ۱۹ سالمه عزیز  حالم از کنکور بهم میخوره ک عمر و نوجوونیم رو گرفت و اخرش هیچ پخی نشدم

هم سنیم

آخرش؟؟هنوز اولشم نیستی چه برسه آخرش

احتمالا گند زدی کنکورتو اتفاقی که برای منم افتاد درسم همیشه خوب بود منتهی چون کلا آدم بیخیالی بودم از اول خیلی خودمو درگیر کنکور نکردم سال کنکورم سال بدی بود برام..کنکورمم گند زدم چون فاز بد به خودم دادم اول مینداختم تقصیر بقیه بعدا فهمیدم خودم مقصر بود م البته رتبه م سه رقمی شد ولی دانشگاه خوب قبول نشدم  بعد دو سه سال برام عادی شد...میخوام بگم میگذره و عادی میشه برات و کنکور همه چی که چه عرض کنم کلا هیچی نیست اگرم تا الان هی چسبیدی به درس خب اشتباه کردی مثل من و خیلیای دیگه مدل زندگیتو عوض کن همین  

هم سنیم آخرش؟؟هنوز اولشم نیستی چه برسه آخرش احتمالا گند زدی کنکورتو اتفاقی که برای منم افتاد درسم ...

شما رشتتون جی بود رتبتون سه رقمی شد اون وقت میگید خراب کردم ؟ 🤐🤐🤐🤐

حتما تک رقمی میخواستید

2740
نه من رتبه ی زیر ۳۰۰ لازم داشتم ولی ۸۰۰ شدم و اره خراب کردم انسانی

واووووووو 

من برم همون خودکشی کنم بهتره

میدونی تو منو یاد خودم میندازی عزیز به خاطر همین هی میام تو تاپیکات

من ۵ سال پیش بینیمو جراحی کردم ببین افتضاااااااااح ناراضی بودم.یادمه وقتی تو مطب گچ رو باز کرد دنیا رو سرم خراب شد از همونجا تا دم خونه داشتم یواشکی گریه میکردم. یادمه تو اتاقم یه پارچه انداخته بودم روی ایینه که چشمم به قیافم نیفته چند ماه خونه نشینی و هیجا نمیرفتم دلیل ترک تحصیلمم همین بود چون فکر میکردم بقیه مسخرم میکنن... 

الان بعد ۵ سال وقتی به اون روزا فکر میکنم هم نفسم بند میاد چون واقعا سخت بود، هم خندم میگیره از طرز فکرای احمقانم... میخوام بهت بگم میگذره... تو هم ۵ سال دیگه زمانی که به رشتت عادت کردی، وقتی به این روزات فکر کنی حال الان منو پیدا میکنی... 

میدونی تو منو یاد خودم میندازی عزیز به خاطر همین هی میام تو تاپیکات من ۵ سال پیش بینیمو جراحی کردم ...

مرسی ب فکرمی عزیزم☺🖤

چی بگم ک من ن این زندگی رو میخوام ن هواش رو ن اکسیژنش رو ن سلامتیم رو هیچ نمیخوام

فقطمیخوام بمیرم تموم ...چرت ترین چیز ممکن زندگی

نمیخوامش 

عق ای کاش مادرم نبود منم راحت میشدم از این زندگی کوفتی 

هیچی رو نمیخوام هیچی