2737
2734

امروز رفتم واسه خودم مینی پیتزا خریدم حساب که کردم دیدم یه پسره بچه کار با سرو وضع کثیف اومد یه ده تومنی دستش بود داد نوشابه خرید دلم سوخت گفتم پیتزارو بدم بهش بخوره من که هروقت دلم بخواد میخرم اومدم خونه مامانم گفت پیتزا خوردی چون میدونه هروقت میرم اونجا میخرم تعریف کردم هرچی ازدهنش درمیومد بهم گفت گفت تو احمقی برای همین خدا بهت کمک نمیکنه چون من دوساله دربه در دنباله کارم ولی نمیشه همیشه حتی بعد پیدا کردن و رفتن بعد چندروز همه چی خراب میشه دلم  خیلی شکست خدا چرااجازه میده من انقد حرف بخورم مگه من چکار کردم شایدم راست میگه من احمقم خدا واسه همون منو دوست نداره

اتفاقا به خاطر همین دل مهربونت ان شالله خدا برات بهترینا رو میسازه 🧡 منم مامانم منو منع میکرد از مهربونی کردن به دیگران

و پشیمونم از تربیتش که باعث شد قلبم از مهربونی دور باشه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

چ کار قشنگی کردی گلم🥺🥺😍😍واقعا قلب بزرگ ومهربونی داری قشنگم ..حرف مامانتو ب دل نگیر...اجرت با امام حسین

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم از اینکه دلت به رحم اومده و بخشیدی ناراحت نباش ولی فقط ی اشکالی کارت داشته و اینکه همشو نباید میدادی

میتونستی نصفشو بدی 

کلا برای مقوله بخشش حدیث هم داریم که همه چیزتون رو نبخشید و قسمتی برای خودتون نگه دارید

عزیزم من سالها از این حرفا شنیدم. خواهرم بهم میگفت بیکار و علاف نشستی تو خونه، این تقاص تمام بدیهات هست. (خیلی بدتر از این ها بهم می گفت) الان با مدرک تحصیلی خیلی بالاتر از خواهرم، تو همون ارگانی که خواهرم استخدام بود، یه سمت خیلی با پرستیژتر و با حقوق بیشتر دارم.

خدا اصلا منو دوست نداره اگه داشت نمیذاشت انقد حرف بخورم 

عه چه استدلالیه 😂 محبوب ترین بنده های خدا بیشتر از همه حرف میخورن 

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
2706