2733
2734
عنوان

دوستی خانوادگی با عشق قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 62 پست
خب شما رو تو آب نمک خوابونده بوده رفته سراغ خوش گذرونیش  به نظرم احتمالش بوده که بعد ازدواجم ب ...

باورت میشه همین چند وقت پیش یه سوال ازم پرسید. 

پرسید اگه اونوقت گذشته منو میدونستی حتی در حد خیلی جزئی تر، بازم پام میموندی؟ اینا رو تو زندگی هی نمیزدی تو سرم؟ 

جواب دادم، یکی از مهم ترین دلایلی که تونستم خودمو راضی کنم به  منتظرت نموندن همین بود. چون میدونستم اگه بیتی محاله بتونم رد کنه. ازدواج کردم که دیگه راهی تداشتم باشم

بعد از این حرفم گفت هیچوقت چنین دوست داشتنی رو حس نکرده بوده و خیلی ابراز پشیمونی کرد! از اون لحظه به بعد گفت که دیگه هیچ ابایی از گفتن هیچی نداره و علاقه ی بیشتری ابراز کرد و انگار همه ش منتظر بود تا من چراغ سبز بیشتری نشون بدم ! 

نمیدونم واقعا چی تو ذهنش بود! شاید به این فکر میکرد که من هنوزم میتونستم اونجوری باشم !

شاید فکر میکرد که به قیمت دوست داشتن و عاشق بودن من هنوز حتی همین الان هم میتونست روابطش رو داشته باشه! نمیدونم واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط بچه ها اگه راهی باشه که بشه دوست خانوادگی باشیم و رفت و آمد دوستانه داشته باشیم به نظرتون چطور م ...

دوستم مثله شما همین کارو کزد رفتو امد کرد با عشقش شوهرش بهش رسوندن آقاهه مسخواس همه رو آتیش بزنه بماند که آروم شد ولی مردونگی کرد که طلاقش نداد ولی تو دعوا و بحث به روش میاره کارشو

از شنبه ها متنفرم
نه عادی نمیشه  اونوقت تو عقد یکی هستی میری باهاش همخواب میشی (ببخشید انقدر رک میگم ولی اون بگه ...

یعنی میگی چون الان دیگه دختر نیستم میخواسته باهام رابطه داشته باشه؟ 

2728
یعنی میگی چون الان دیگه دختر نیستم میخواسته باهام رابطه داشته باشه؟ 

دقیقا 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
 همینطوره.. پس این آدم هم هیچوقت منو دوست نداشته در واقع 😔😔😔

اره 

ببین یچیزی بهت بگم 

ما خانم ها یه چیزی توی درونمون هست که دوست داریم یکی بیاد بگه وای تو با همه فرق داری توی برای من بهترینی

ولی اصل موضوع اینه که از نگاه مرد ها زن خودشون با یه زن دیگه فرقی نداره از نظر جنسی، تازه روی زن خودشون حساس هم هستن، پس اینجور پیشنهاد ها فقط برای کامیابی جنسیه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
عزیزم اینو طبق چی میگی؟؟ بر اساس کدوم حرف؟  واقعا میخوام نگاه شما رو هم بدونم. شاید از این کور ...

وای الان اینجوری عشق کورت کرده معلومه زن متاهل دردسر نداره،دیگه بخواد بیاد خونتون اسیرت میکنه و رابطه جنسی برقرار میکنه باهات توهم بخاطر عشق قبول میکنی،حالا بیا درستش کن

دنیام دخترم
عزیزم اینو طبق چی میگی؟؟ بر اساس کدوم حرف؟  واقعا میخوام نگاه شما رو هم بدونم. شاید از این کور ...

بر اساس تجربه میگم، چیزی که هم برای خودم متاسفانه بوده هم برای دوستام اتفاق افتاده که دیگه پشیمونی اون لحظه سودی نداره، حتی کار به طلاق رسید 

دوستت ببشتر عاشقش شد با رفت و آمد خانوادگی؟

دوستم دلیلش این بود که رفتو آمد خانوادگی باعث میشه به گناه نیفته حالا خانوم قران خون روضه برو بود چادری.خدایی شوهرش آقاااا .با عشق سابق برنامه ریختن که خانومش بگه باهم دوست و هم محلی هستن .در نهایت مادر دختره شماره شوهر دوستمو پیدا میکنه و اینارو لو میده

از شنبه ها متنفرم
اره  ببین یچیزی بهت بگم  ما خانم ها یه چیزی توی درونمون هست که دوست داریم یکی بیاد بگه و ...

اگه اینجوره بخدا دیگه حالم بهم میخوره از تمام مردا 😔😔

آخه این لعنتی چیه که ازش سیراب نمیشن؟؟؟ چیه که ۱ نفر براشون کافی نیست؟؟

اون همیشه میدونست که من اهل این روابط نیستم. حتی اونوقت که میتونست تو مجردی راحت باهام باشه حتی دستمم نگرفت. الان چطور میتونه به این رابطه با من فکر کنه ؟؟؟😔😔😔

منی که عشقم واقعا پاک بود و اینو بااارها بهش گفتم .حتی دقیفا قبل از اینکه ازش بخوام بلاکم کنه همینو گفتم. اینکه من عشقم پاک بوده و واقعا متاهل شدنم هیچ تغییری تو شخصیتم ایجاد نکرده.. ازش خواستم که حسمو کثیف نکنه ..

و اونم قبول کرد و بلاک کرد .یعنی واقعا هدفش این بوده ؟؟؟

که اگه نبود شاید به این راحتی بلاک نمیکرد 😔

اگه اینجوره بخدا دیگه حالم بهم میخوره از تمام مردا 😔😔 آخه این لعنتی چیه که ازش سیراب نمیشن؟؟؟ چیه ...

اره دیگه خودت جواب خودتو میدونی 

چند سالته؟ 

وای الان اینجوری عشق کورت کرده معلومه زن متاهل دردسر نداره،دیگه بخواد بیاد خونتون اسیرت میکنه و رابط ...

حیف از اووون همه عشق پاااکم .. حیف و صددد حیف ... چقدر افسوس ها خوردم 😭😭😭😭

2706