2733
2739
عنوان

دوستی خانوادگی با عشق قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 62 پست
بله و نه حتی با یک نفر ... حتی شاید با چندین نفر! به اینکه کسی مثل من پیدا نکرده اعتراف کرده بارها. ...

به هر حال اونموقع نمیتونسته یا نخواسته باهاتون رابطه جنسی داشته باشه شاید هنوز دوست داره امتحان کنه

مردا معمولا کسایی که نتونن بدست بیارن همیشه میمونه تو ذهنشون تا روزی که ببخشید باهاشون بخوابن وقتی برسن به خواستشون دیگه تموم میشه طمع

واقعا مهمه حسش چی باشه؟ فرض میکنیم اون الان ادمای مختلفیو امتحان کرده و به این نتیجه رسیده از همشون ...

متوجه شدم 😔😔

برا همینم هست که هر جوری قطعات این پازلو کنار هم میچینم نمیتونم واقعا به این برسم که الان حسش بهم صرفا برای یک رابطه گذرا باشه .. وهمینه که بیشتر داغونم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه شدم 😔😔 برا همینم هست که هر جوری قطعات این پازلو کنار هم میچینم نمیتونم واقعا به این برسم که ...

سلام عزیزم . من تو یه تاپیک متوجه شدم همسر شما مکانیکه خواستم بپرسم از درامدش راضی هستین؟