2733
2739
عنوان

خوااااببب وحشتنااک😭

358 بازدید | 45 پست

همین الان از خواب پا شدم خواب مونده بودم...داشتم خواب میدیدم تو زایشگاهم خودمم میخوام زایمان کنم زایمان من منتهی یه جور عجیبی بود زایمان کردن همرو داشتم میدیدم.

،،بچه من تو شکم یه مار کبری بود نمیدونم بالاخره میخواست از شکم من بیاد یا اون،،،فقط اون مار حالش بد بودو خون استفراݝ میکردو من همش نگران بچم بودم که این مارع حالش بدع بچه من طوریش نشه...بقیه زناهم همه بچه هاشون یا اومده بودو یا داشت میومد...😢😢درضمن من دختر مجردم۱۷سالمه...ینی چیی این خوابی که دیدم😭

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صدقه بده

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2740

بابا یه چیز طبیعی من خیلی خواب های وحشتناک میبینم اما برام مهم نیستن چون فقط یه خوابه که دلیل منطقی هم ندارد..حالا اگه دلشوره بگیرم صدقه میندازم و صلوات می‌فرستم

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
صدقه بده

تهبیر خواب دیدن زایمان دیگران خوب بود یعنی تݝییرات و تحولات خوب و جدید تو زندگی ولی اینکخ مارکبری بخواد لچه منو به دنیا بباره و استفراغ خون کنه نمیفمم 

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟