2733
2739
عنوان

خوااااببب وحشتنااک😭

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ی خابی دیدم عجیب تو تاپیکم گفتم الآنم بخاطر اون خاب سرم داره میترکه

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

من ک با اینکه باردارم..خواب میبینم ک میخام شوهر کنم یا نامزد کنم چن بار خواب دیدم ک با ی نفری ک بقیه عمرم خوشحال و شاد باشم میخام زندگی کنم.ی وقت میگم اینا خپاب و خیاله یا شوهرم میخاد بمیره

2731
من ک با اینکه باردارم..خواب میبینم ک میخام شوهر کنم یا نامزد کنم چن بار خواب دیدم ک با ی نفری ک بقیه ...

الان با شوهرت خوشحال نیستی

من تقریبا همچین خوابی رو تعبیر کردنم

و دقیقا همون شد

حتی ظاهر و چهره ش

🤒🤒🤒🤒

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
الان با شوهرت خوشحال نیستی من تقریبا همچین خوابی رو تعبیر کردنم و دقیقا همون شد حتی ظاهر ...

تعبیرش چیه..اره هیچوقت خوشحال نبودم زندگی شادی ندارم..همش فک میکنم شاید با نبودنش بتونم طعم خوشب رو بچشم و ب ارزوهام برسم

2740
تعبیرش چیه..اره هیچوقت خوشحال نبودم زندگی شادی ندارم..همش فک میکنم شاید با نبودنش بتونم طعم خوشب رو ...

واااااییی نه

نمیتونم بگم😭😭😭

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
اشکال نداره.موزدی نیس بخاطر اینکع خوشحال نیستم باهاش این خوایا میبینم

والا یکی تو عقد بود شوهر ش پولدار و تهرونی

بود

بعد عروسیشم لاین خوابارو می دید که

یه مرد سیاه شهرستان ی

بی پول و بی سواد اومده خواستگاری

بارها دید

منم به خودش تعبیر نکردم

بعد چهار سال از زندگی مشترک

جدا شد و مهریه هم گرفت

اما الان با همون آقا با همون مشخصات ازدواج کرده ازش دوتا بچه داره

ولی همو دوست دارند

قبلی همه چیز داشت اخلاق نداشت

بچه ننه تمام

اگه چیزی میدونی بگو از خوابم

خب شاید صادقه باشد یا نباشد تعبیرش