2733
2734
عنوان

خوااااببب وحشتنااک😭

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 45 پست

خواب بد نه تعربف کن نه بهش فک کن 🚫

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهبیر خواب دیدن زایمان دیگران خوب بود یعنی تݝییرات و تحولات خوب و جدید تو زندگی ولی اینکخ مارکبری بخ ...

عزیزم کلا مار تو خواب زیاد جالب نیست

صدقه بده حتمااااا

توحید بخون و فوت کن دورو ورت

ایت الکرسی بخون

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2728

امروز روز دهم ماه هست

و خواب ها کلا غبطه

روز 18 خواب کاملا درسته

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
عزیزم کلا مار تو خواب زیاد جالب نیست صدقه بده حتمااااا توحید بخون و فوت کن دورو ورت ایت الکرسی بخ ...

من خواب مار زیاد میبینم میگن مار دشمن پنهانع....حالا من خواب زایمان دیگرانو دیدم که یعنی تحولات خوب توزندگی..مار کبری هم که حالش بد بوده خون بالا می اورده😂فک کنم با تݝییرات خوب تو زندگیم دشمنم زمین میخوره😁انقددد خواب دیدمو رفتم دنبال تعبیرشش براخودم تعبیر میکنم دیگا😂

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟
امروز روز دهم ماه هست و خواب ها کلا غبطه روز 18 خواب کاملا درسته

شما تعبیر خواب بلدی؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

در خواب کلا زایمان کردن به رفع رنج و غم و اندوهی تعبیر میشه و رفع غم شما به دست کسی اتفاق میوفته که  مثل مار ظاهر خوش خط و خالی داره ولی در باطن  دشمن شماست . و استفراغ هم در خواب خوبه و اون شخص با کمک به شما در واقع به نفع خودش هم هست و اینکه خلاصه منتظر یه خبر خوب باش عزیزم 

2740
من خواب مار زیاد میبینم میگن مار دشمن پنهانع....حالا من خواب زایمان دیگرانو دیدم که یعنی تحولات خوب ...

انشاءالله که خوابت خیر باشه گلم❤😁

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
من خواب مار زیاد میبینم میگن مار دشمن پنهانع....حالا من خواب زایمان دیگرانو دیدم که یعنی تحولات خوب ...

ماشاالله خودتون که یه پارچه تعبیر خوابی عزیزم . خیلی خوب تعبیر کردی . منم همینجوری همیشه دنبال تعبیر خواب هستم و این خواب ها به نظرم یه جور الهام که به ما میشه .  موفق باشید

شما تعبیر خواب بلدی؟

نه تعبیر ایام بلدم

مثلاً خواب روز ششم

یک هفته بعد تعبیر میشه

و دقیقا هم شده برای من 

نهم و دهم غلطه

14 و 13

بر عکسهای18 و 20 کاملا صحیحه

همون روزه

و حالا طولانیه حال ندارم

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
نه تعبیر ایام بلدم مثلاً خواب روز ششم یک هفته بعد تعبیر میشه و دقیقا هم شده برای من  ...

من پریشب خواب دیدم اون چطور؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت