2737
2734
عنوان

خونه مادر شوهر كار ميكنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما متاهلی؟

حتما متاهلم که میگم کار نمیکنم😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

منم در حد سفره جمع کردن و ظرف خودمو اگه تنهایی چیزی خوردم میشورم نه بیشتر!! در مورد برادر شوهر هم لبخند فقط تحویلش بده که قشنگ بسوزه اصلا هم باهاش وارد بحث نشو

مادر یه نی نی 👶
2728

من باشم وقتی حرفی میزنه فقط نگاش میکنم و لبخند میزنم.

خونه مادر شوهر تو چیدن و جمع کردن میز کمک میکنم.. با مادر یا خواهر شوهرم ظرف میشوریم. تنها هیچ وقت نمیشورم..

نهایتا یه ماست یا سبزی تو ظرف بریزم.  ولی اگه مهمون داشته باشن یه مقدار بیشتر کمک میکنم.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

توی عقد حتی غذا هم درست میکردم.جارو میکردم ظرف میشستم.

الان اصلا نمیرم که بخوام کار کنم.نیم ساعتم برم مثل مهمون میشینم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740

بله سفره میندازم یا جمع میکنم . ظرف یا میشورم یا آب میکشم یا خشک میکنم ... تو مهمونیاشونم کمکشون میکردم چون اوناهم کمکم میکردن 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
نه اخه به پروفایلتون نمیاد متاهل باشین

😂😂😂😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

نه منم اصلا کار نمیکنم... اگه کار کنم مثلا پاشم چهارتا ظرف جابجا کنم... جدیدا هم دیگه اونم نمیکنم شوهرم خودش میره انجام میده. هر کس هم چیزی بگه بی محلی... شوهرت پشتت واینمیسته؟ من شوهرم نمیذاره بلند شم اصلا

بله مادر شوهرم کمر درد داره وجدانم قبول نمیکنه بشینم ازم پذیرایی کنه، البته بنده خدا صد بار میگه برو بشین ولی من میرم کمکش میکنم همیشه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

تو آوردن و بردن وسایل غذا و شستن ظرف و کلا امور مربوط به همون شب، کار دیگه نه. ولی به نظر من زشته بری جایی مهمونی از جات تکون نخوری، به خصوص خونه مادر همسرت

در مورد برادر شوهرت فقط بی توجهی و بی تفاوتی، دیگه همه میدونن دردش چیه