2733
2734
عنوان

خونه مادر شوهر كار ميكنين؟

902 بازدید | 69 پست

من كار نميكنم در حد سفره جمع كردن يا مثلا دوسه تا استكان بشورم هفته قبل برادر شوهرم مثلا ب شوخي گفت واي ك عروست ( ب مادرشوهر گفت) چقد كار ميكنه اينهمه كار ميكنه خسته نشه منم گفتم نه نگران نباش خسته نميشم در اين موضوع خيلي تيكه ميپرونه

خواستگارم بود قبلا ( نميدونست من و داداشش همو ميخوايم) كلي تهديدم ميكرد كه بايد باهام ازدواج كني اخر ك فهميد رفت كنار

بنظرتون بايد كار كنم؟ با اين برادر شوهر چ كنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بله در این حد که هیچ خیلی بیشتررر

ولی جاری دارم همونجاست هرکار که فکرش بکنی انجام میده!

حتی خونه خواهران شوهر هم شدید کار میکنه مهمونی باشه از عصر میره و...

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2738

نظری ندارم.اگه ظرفای خودتو نمیشوری که دیگه بی شخصیت بازی.

من کارای خودمو درحد یه ظرف انجام میدادم.وخونه ام جمع میکردم.ولی دیگه کاری نمیکردم

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺

مادرشوهرم عشقهههههههه

وقتی میرم نمیزاشت من کار کنم 

😶

ولی خو جدیدا دیدم مامانم خسته میشع خودم میرم کمکش

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌

من شخصبت خودم اجازه نمیده بشینم اونجا و یه پیرزن ۶۸ ساله ازم پذیرایی کنه

حرف هیچ احدی هم تو این مورد برام اهمیت نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706