2737
2739
عنوان

خونه مادر شوهر كار ميكنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 69 پست
اوه من یه خواهرشوهر بیشعوری دارم خونه مادرش پر از آشغال و ظرف کثیف میشد دست به سیاه وسفید نمیزد قشنگ ...

دقیقا همین شرایط تو خونه اونا هم هست. خواهرشوهر من بچه هم نیست ۳۶ سالشه، دست به هیچی نمیزنه. منم تحمل کثیفی رو ندارم. یه وقتایی میگم فکر کن یه حییون خونگی تو خونه هست، یه گربه اگه داشته باشی، بهش غذا میدی ولی توقع نداری که پاشه کمکت کنه. اونم شعورش بیشتر از یه حیوون خونگی نیست😄 فقط با این فکر دلم اروم میشه. چون میبینم برادراش بهش میگن پاشو یه تکونی بخور، ولی محل نمیده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ان شا الله که برا همیشه خوبی هاتون پایدار بمونه  برا خوب ها باید خوب بود بد بودن در مقابل این ...

ممنونم

دقیقا همینطوره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه من یه خواهرشوهر بیشعوری دارم خونه مادرش پر از آشغال و ظرف کثیف میشد دست به سیاه وسفید نمیزد قشنگ ...

بخدا قدر این طور مادر شوهرا رو باید دونست 

حالا مادرشوهر دیگه ای بود میکفت اره تمیز کن مادر من که پاهام درد میکنه بیا این لباسهارو هم بشور 

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم
دقیقا همین شرایط تو خونه اونا هم هست. خواهرشوهر من بچه هم نیست ۳۶ سالشه، دست به هیچی نمیزنه. منم تحم ...

ماله منم بچه نیست متاهل هستش ولی آی حرص میخورم بیشعور موهاشو شونه میکنه روی موکت پر مو هستش اونارم برنمیداشت اه اه اینقدرم مغرور و خودپسند غیر از خودش هیچکسو نمیپسنده والا

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2731
بخدا قدر این طور مادر شوهرا رو باید دونست  حالا مادرشوهر دیگه ای بود میکفت اره تمیز کن مادر من ...

درسته مادرشوهرم هیچ کاری واسمون نکرد و هیچ کمکی نمیکنه بهمون ولی انصافا تو اینجور مسایل قدردانی میکنه و میگه وقتی خواهرشوهرت اینجاست سعی کن تا موقع شام خوردن بیای و زود بری که کارنکنی بذار بفهمه که اونم باید کمک کنه

ماله منم بچه نیست متاهل هستش ولی آی حرص میخورم بیشعور موهاشو شونه میکنه روی موکت پر مو هستش اونارم ب ...

اونم فرض کن یه حیوون خونگی راه دیگه ای نیست😂

2738
کفتار از کی تا حالا خونگی شده    

خواستم متفاوت باشه آخه حیف لقب گربه و سگ و میمون ایناست بهش بدم همون کفتار لایقش

واقعا؟؟باز شوهر من غذا ک تموم میشه زل میزنه بمن ک سفره جم کن یا ظرفارو بشور خونه مامانش😐

توام قشنگ با ناز به شوهرت بلند بگو عزیززززممم من خستم ممکنه کمک مامان شما سفره رو جمع کنی؟ 😂 تو جمع بخاطر محدودیتها نمیتونن خود واقعیشون باشن😂😂😂