2733
2739
عنوان

عشق ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 58 پست
بد راهی قدم گذاشتی تهش خرد شدن خودته  بیا بیرون از این حال وهوا تا گند نزده ب کل زندگیت

دقیقا، که به زندگیه من گند زد

زندگی کلااینجوریه شما تقریبا حالت خوبه داری میگذرونی یهو یه چیزی میشه که کلا از درون میپاشی میری تو خودت بعد هرچی فک میکنی دلیلشو نمیفهمی، جدی خیلی عجیبه همچین موجودی از گل ساخته شده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم💔

والا😔 

زندگی کلااینجوریه شما تقریبا حالت خوبه داری میگذرونی یهو یه چیزی میشه که کلا از درون میپاشی میری تو خودت بعد هرچی فک میکنی دلیلشو نمیفهمی، جدی خیلی عجیبه همچین موجودی از گل ساخته شده.
2731
چطور این دومی پیدا شد یهو بهش دل بسته شدی؟ پس شك نکن عشق و احساس واقعی رو نسبت به اولی نداشتی که با ...

میدونی اولی رو خوشم میومد اما باور نمیکردم حرفاش راست باشه . وجودشو باور نکردممم چون دروغاش رو میشد و ب خودم گقتم شاید عکسام خودش نیس هرچند شب اول سخت گذشت اما تموم شد اما این اصلیهه حداقل میفهمم این ادم وجود خارحی داره هدفاش همون چیزیه ک میخوام و قیافش ک من خودمو باهاش تصور کردم

یه دختر ترک . سارای هستم 
شمام مجازی؟

متاسفانه😔 هنوزم عاشقشم.... کلی اتفاق و بحث پیش اومد ولی من هنوزم عاشقشم

2740
میدونی اولی رو خوشم میومد اما باور نمیکردم حرفاش راست باشه . وجودشو باور نکردممم چون دروغاش رو میشد ...

هیچ وقت کسی رو که هنوز نشناختی درست خودتو کنارش تصور نکن خودت داغون میشی

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
بگردم الهی😢امیدوارم بهترینا نصیبت شه غصه نخور😘

خدا نکنه عزیزم، ایشالله ، همچنین برای شما🌸💕

2706