2737
2739
عنوان

عشق ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون متقلبه خودشو متخصص جا زد این پزشک عمومی

پس توام تلاش کن که هم سطحش بشی اینجوری هم اون احتمال بیشتری هست که جذبت بشه هم خودت خیالت راحته که درحد خودشی البته همه چیز فقط تحصیل نیست 

صلح طلب،ولی جنگ بلد😎😒😉🤫😃
2728
پس توام تلاش کن که هم سطحش بشی اینجوری هم اون احتمال بیشتری هست که جذبت بشه هم خودت خیالت راحته که د ...

الان ایران نیس . هرچند شهر اصلیش شهر دانشگامه و همون شهریه ک متقلبه گفت

یه دختر ترک . سارای هستم 
به نظرم شما عاشق این آدم نیستید  عاشق اون فردی هستید که اون متقلبه از این آدم براتون ساخته

بله همینطوره

اما از قیافه ایشون ب شدت خوشم میاد و رشته و شغلشم همون بود و کارشم کار مورد علاقه خودمه هی چکش میکنم 

یه دختر ترک . سارای هستم 
2740
به نظرم شما عاشق این آدم نیستید  عاشق اون فردی هستید که اون متقلبه از این آدم براتون ساخته

اون ادمی ک ساخت یه ادم بی عیب بود اما این واقعیه دغدغه داره مثل بقیه ادما اما اون متقلبه یه ادمی ساخت ک انکار از مریخ اومده و هیچ ناراحتی و دغدغه نداره

الان این ادم واقعیه قشنکتره برام

یه دختر ترک . سارای هستم 
اون ادمی ک ساخت یه ادم بی عیب بود اما این واقعیه دغدغه داره مثل بقیه ادما اما اون متقلبه یه ادمی ساخ ...

شما میتونید عاشق شخصیت اجتماعی این آدم باشید 

ولی تا کسی رو بطور واقعی ملاقات نکردید چیزی از خودش نمیدونید 

😁
شما میتونید عاشق شخصیت اجتماعی این آدم باشید  ولی تا کسی رو بطور واقعی ملاقات نکردید چیزی از خ ...

کن دوس دارم بیشتر باهاش اشنا شم. میخوام بفهمم کیه هدفش چیه دیدش ب زندگی چیه

چطور باهاش اشنا شم؟

یه دختر ترک . سارای هستم 
کن دوس دارم بیشتر باهاش اشنا شم. میخوام بفهمم کیه هدفش چیه دیدش ب زندگی چیه چطور باهاش اشنا شم؟

خودتون رو به سطح ایشون برسونید تا احتمال جواب  منفی کم بشه 

بعد به خودشون بگید 

😁