2737
2734
خدایا خواهش میکنم بزار منم طعم خوشی و خوشبختی رو بچشم  چی میشه امسال یه رشته خوب قبول بشم دیگه ...

عزیزم😞

خیلی خوب درکت میکنم 

من شدم سوژه خانواده ....دو ساله پشت کنکورم 

همه روزام تکراری و مضحکه

از پدر و مادرم از همه خجالت میکشم 😞

چرابایداندازه صبر یه پیامبرامتحان بشم؟!نمیدونم شایدم حرفم اشتباهه ولی واقعامشکلات بزرگی ورد کردم وبازداره سرم میادای خدابسه بسه توروقران واسم دعاکنیدیاصلوات بفرستیداولین باردارم درخواست صلوات میکنم

یک روزمی آیی که من دیگردچارت نیستم/ازصبرویرانم ولی چشم انتظارت نیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چی بگم چون حرف زیاده🙂

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
ی رفیق دارم که من فهمیدم فقط من براش رفیقم و اون واسم رفیق نیست چیکار کنم؟ گردنبند دوستیمون رو در ب ...

این روزا خیلی اینو دارم حس میکنم از طرف دوتا از بهتریناشون

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2740
دختر نبودمو شوهرم بدون اینکه حتی ی نفر بفهمه پای عشقش موند 

از یه مرد ایرانی یه همچین چیزی بعیده حتما خیلی دوست داشته 😍

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
این روزا خیلی اینو دارم حس میکنم از طرف دوتا از بهتریناشون

آره خوب 

خدا بده ب کلاس مجازی فقط واسه درس منو یادش میاد 😏⁦☹️⁩ 😔💔

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
اره خودمم گاهی شک میکنم و دلم میسوزع براش

چرا دلت میسوزه😂

آره خوب  خدا بده ب کلاس مجازی فقط واسه درس منو یادش میاد 😏⁦☹️⁩ 😔💔

اره واقعا

یکی از رفیقام واسه مشکلاتش همش ناراحت بود گریه و افسردگی خدامی ونه چقد واسش ناراحت شدم گریه کردم اما امروز رفتم یه جمله بهش گفتم همچین وا وا میکنه میخواستم کلشو بزنم به دیوار😒انقد از دستش عصبانی بودم گفتم اینجا بگم اروم بشم والااا