2737
2734
عنوان

حس میکنم قرصای اعصاب داره خنگم میکنه😓😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 132 پست

سلام خوبی دوستم.باور کن اتفاقی میام تاپیکات...

خودم میرم...  

خدافس

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا مثل من و همچنین حس میکردم که داره حافظم ضعیف میشه ! ولی یکی از بچه ها بهم یکی و معرفی کرد که راضی بود روانشناسه 

زنگ زدم چند جلسه مشکلم حل شد خداروشکر و قرصامم کم کم گذاشتم کنار 

روانشناس خوب خیلی خوبه عزیزم

تا خودت نخوای نمیشه و حتما باید روانپزشک با روانشناس کنار هم باشه تا وقتیم که قرصارو قطع میکنی مشکلی برات پیش نیاد 

سعی کن نخوری.

قرصا باعث اختلال حواس و تمرکز میشه.

کم کم بهش حتی اعتیاد پیدا میکنی 

واینکه قرص اعصاب بخاطر اینکه ادمو ریلکس میکنه باعث میشه حتی وسایلت رو جا بزاری و خیلی حافظه ات ضعیف بشه

با افتخار کوردم🤞🏻❤
سلام خوبی دوستم.باور کن اتفاقی میام تاپیکات... خودم میرم...     خدافس

کجا میری 😂😂😂 باش حالا اول نمره منو ببین بخند 

https://uupload.ir/files/mmr6_۲۰۲۱۰۱۲۴_۱۷۳۲۵۴.jpg

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2740
فلوکستین منم میخورم. خیلی خوب 

اون خوبه اون دو تا حس میکنم خنگ میکنه

اگ دوستان میدونن من دیگ نخورمشون

ابن قرصا ضررش بیشتر از فایدشه من که میخوردم کل بدنم ریخته بود بهم همه هورمونام قاتی شده بود

عزيزم كسي ك داره ب خودكشي فكر ميكنه و برا اسيب ب بدنش اقدام ميكنه لازم هست بخوره

شما شايد بدنت نياز نداشته

سلام خوبی دوستم.باور کن اتفاقی میام تاپیکات... خودم میرم...     خدافس

قرصای من فلوکستین ...کاربامازپین و ترانکوپین خنگ میکنه گلم ؟

الان چرا من اینجوری شدم رگباری دارم میوفتم درسام رو ب خاطر این قرصاست اگ اره من بندازم دور 

2706