2737
2739
مثلاً من غذادرست کرده بودم خونه پدر شوهرم ..برادرشوهرم نه یک بلکه سه چهارباربه حالت مسخره شوخی هی به ...

😅😅یه بار اولای ازدواجمون خواستم مادر شوهر م ینا رو شام دعوت کنم داشتم سیب زمینی سرخ می کردم برادر شوهرم گفت می بینی مامان یه جوری داره غذا درست می کنه که تو دوست نداری منم خیلی راحت بهش گفتم زدی تو خال دقیقا تمام قصد همینه ... بعدش هم دیگه دعوتشون نکردم.

معمولا آدمی نیستم که سکوت کنم اما اگه بخوام خودمو کنترل کنم که گریه نکنم اخم می کنم آب دهانم رو قورت می دم و روی پام با انگشت اشاره دایره می کشم.اگر هم نتوانم اینطوری کنترلش کنم سرم و پایین می اندازم و چند قطره اشک می ریزم گاهی هم به سعی می کنم به چیز دیگه ای فکر کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فوق العاده احساسیم اتفاقا ولی خیلی مسلطم رو خودم 

چجوری اینقدر وی خودت تسلط داری

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
😅😅یه بار اولای ازدواجمون خواستم مادر شوهر م ینا رو شام دعوت کنم داشتم سیب زمینی سرخ می کردم برادر ...

خوب کردی

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2731
چقدر خوب کاش میشد گاهی گزینه احساسات وگریه روخاموش کرد

یه کلم میگفتی بد شده نخور تخم مرغ هست پاشو درست کن گریه نداشت

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
چجوری اینقدر وی خودت تسلط داری

ذاتیه 

کلن بخاطر سیاره ماهمم هست زحله 

من دی ماهیم 

ولی خیلی رو خودم کار کردم ناراحتیمو و حساسیتمو نشون نمیدم که دیگران سواستفاده نکن 

یکی از کارایی که میکنم برای اعتماد به نفس اینه که 

زبونمو به سقف دهنم میچسبونم 

البته بازم میگم ذاتیه 

معمولا آدمی نیستم که سکوت کنم اما اگه بخوام خودمو کنترل کنم که گریه نکنم اخم می کنم آب دهانم رو قورت ...

خیلی خوبه من خیلی جلوی خانواده همسرم شکستم ..ازچششون افتادم ..کاش میشد برگردم به قبل سعی میکردم تنهاکارم سکوت ولبخندباشه کنارشون واینکه زیادصمیمی نشم باهیچ کس حتی همسرم..

2740
ذاتیه  کلن بخاطر سیاره ماهمم هست زحله  من دی ماهیم  ولی خیلی رو خودم کار کردم نارا ...

می‌دونی من کلی براخودم حرف میزنم چیزی میگم همه چی خوبه تازمانی که کسی عصبانیم کنه یا ناراحت اون موقع انگارداخل وجودم طوفان میشه نمیتونم خودمو کنترل کنم واین خیلی بده