2752
2734
عصبانی بشم گریم نمیگیره ی جوری تو صورت طرف زل میزنم خودش حساب کار دستش میاد راهش فقط اعتماد بنفس دا ...

چقدرجسورعالیه ..من باسداعتمادبنفسموبالاببرم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شوخی چی بوده

مثلاً من غذادرست کرده بودم خونه پدر شوهرم ..برادرشوهرم نه یک بلکه سه چهارباربه حالت مسخره شوخی هی به غذاگیرداد..منم هی دفعه اول دوم سوم خندیدم اما دیدم ولکن نیست اعصابم خردشدناراحت شدم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
عین بچه هاتامیام حرف بزنم همچی بغض میکنم گریه میکنم خیلی بخاطراین موضوع ناراحتم کاش ی راهی باشه  ...

کاش راهی باشه منم سریع بغض میگیره گلومو

اینم خوبه اما اگه نخای آتوبدی دست بقیه چه میکنی

منم یجوریم ک نمیتونم خودمو کنترل کنم زده بودم نت قبلا اینارو اورده بود : ک تند تند پلک بزنین حواستونو پرت کنین از موضوع نفس ک میکشی بشمر مثلا ی نفس عمیق بکش تا ده بشمار اینا خیلی موثره

خواهم‌ک‌ ب خلوتکده ای ازهمه دور من باشم ومن باشم‌ومن ..
نکن دختر خوب یکم اعتماد به نفس داشته باش قوی باش ضعف نشون نده

میخام بخاطرهمین اعتمادبنفس برم پیش مشاور

تو بیخودی ناراحت شدی به نظرم 

شایدآره

من کلن ریاکشن احساسی نشون نمیدم زیاد 

چقدر خوب کاش میشد گاهی گزینه احساسات وگریه روخاموش کرد

2706