2733
2734
عنوان

نگهداری شیر واسه نوزاد

77 بازدید | 12 پست

من ۷۰درصد شیر خشک نان میدم ۳۰درصد شیر خودم.

شیر میذارم یخچال بعد میذارم تو آبجوش

نی نی ۱۰روزشه امروز از دماغ و دهن اورد بالا

از شیوه نگهداری شیر نیست؟یه وقتا شیرخودم و شیر خشک قاطی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا تازه ب تازه درس نمیکنی؟؟

ن قاطی نکن شیرا رو باهم 

کارات خیلی اشتباس

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

چ کار بدی میکنی 

نخورد بریز برع

اصلا بوش کن ببین چ بوی بدی میگیره

نیم ساعت موند بریز بره

آبجوش رو سرد کن بریز تو شیشه سرشو بزار هرموقع خواست شیرخشک بریز توش بهش بده

اینکارو نکن دیگه لطفا

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 🌿ستـ‌ـ💫ـٰاره ها نهفته در آســمـ🌫ـان ابـ🌧ـری         دلـ❤️‍🩹ـم گرفته ای دوسـت هــ🌪ـوای گـریه با من……هوای گریه با من…….🫧

اصلا اصلا هم قاطی نکن لطفا

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 🌿ستـ‌ـ💫ـٰاره ها نهفته در آســمـ🌫ـان ابـ🌧ـری         دلـ❤️‍🩹ـم گرفته ای دوسـت هــ🌪ـوای گـریه با من……هوای گریه با من…….🫧

شیرو با هم قاطی نکن اصلا 

بعدم شیر رو تازه درست کن کوچیکه بچه گناه داره معذش حساسه خب 

آب ک جوشید بزار مونه ولرم بشه گرم نباشه اصلا خیلی ولرم رو به سرد 

سرد هم نباشه ها اصلا بعد بریز فلاسک بمونه هروقت خواستی شیر بدی تازه بریز تو شیشه بهش بده و زیاد هم نده بهش شاید رفلاکس هم داشته باشه سعی کن کن بدی ولی زود به زود 

خدایا شکرت