2737
2739
عنوان

گل جدیدی ک کاشتم 😁+عکس

969 بازدید | 106 پست

باز هم منو گیاه پتوس 

متاسفانه ده ها بار شکست خوردم 

نمیدونم اشکال کارم کجاست 

تو فصل مناسب قلمه هامم ریشه اشون طولش ب اندازه ی سه بند انگشته میکارم تو خاک مخلوط پیتماس و ماسه بعد چند روز قلمه ها بیحال میشن مجبور میشم در بیارم 

دیگه اینو دیروز کاشتم 

کم هم اب دادم کمی هم اب اسپری کردم رو برگاش و روش پلاستیک شفافا کشیدم بالای پلاستیک هم سوراخ کردم 

دیگه نمیدونم چیکار کنم 

بزارمش تو نور؟

اینم عکسش😍😍😍https://uupload.ir/files/zw6s_۲۰۲۱۰۲۰۴_۲۰۴۷۳۱.jpg

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

@allaheh_jan    

@عابربانک    

@بانومهرماهی    

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فکر کنم اول باید بذاری تو اب ریشه بزنن

گذاشتم دیگه ریشه ها ب اندازه ی سه بند انگشت میشن 

چه قشنگه 😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
گذاشتم دیگه ریشه ها ب اندازه ی سه بند انگشت میشن 

خب ‌پس نمیدونم دیگه 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ماجراهای تو و پتوس  

انشالله این سری دیگه خوب میگیره گلت

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
این گیاه داخل شیشه اب هم بزاری رشد میکنه ها خیلیم قشنگ میسه ولی نسبت ب خاک رشدش کمترع

تو اب دوست ندارم میخام تو خاک باشه

ماجراهای تو و پتوس     انشالله این سری دیگه خوب میگیره گلت

عه سلام صب بخیر عزیزم 

بله😑پتوس با من لج کرده 

پتوس ابلقاتو در اوردی از خاک؟

2706