2733
2734
عنوان

گل جدیدی ک کاشتم 😁+عکس

973 بازدید | 106 پست

باز هم منو گیاه پتوس 

متاسفانه ده ها بار شکست خوردم 

نمیدونم اشکال کارم کجاست 

تو فصل مناسب قلمه هامم ریشه اشون طولش ب اندازه ی سه بند انگشته میکارم تو خاک مخلوط پیتماس و ماسه بعد چند روز قلمه ها بیحال میشن مجبور میشم در بیارم 

دیگه اینو دیروز کاشتم 

کم هم اب دادم کمی هم اب اسپری کردم رو برگاش و روش پلاستیک شفافا کشیدم بالای پلاستیک هم سوراخ کردم 

دیگه نمیدونم چیکار کنم 

بزارمش تو نور؟

اینم عکسش😍😍😍https://uupload.ir/files/zw6s_۲۰۲۱۰۲۰۴_۲۰۴۷۳۱.jpg

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

@allaheh_jan    

@عابربانک    

@بانومهرماهی    

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
فکر کنم اول باید بذاری تو اب ریشه بزنن

گذاشتم دیگه ریشه ها ب اندازه ی سه بند انگشت میشن 

چه قشنگه 😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
گذاشتم دیگه ریشه ها ب اندازه ی سه بند انگشت میشن 

خب ‌پس نمیدونم دیگه 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ماجراهای تو و پتوس  

انشالله این سری دیگه خوب میگیره گلت

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
این گیاه داخل شیشه اب هم بزاری رشد میکنه ها خیلیم قشنگ میسه ولی نسبت ب خاک رشدش کمترع

تو اب دوست ندارم میخام تو خاک باشه

ماجراهای تو و پتوس     انشالله این سری دیگه خوب میگیره گلت

عه سلام صب بخیر عزیزم 

بله😑پتوس با من لج کرده 

پتوس ابلقاتو در اوردی از خاک؟

2706