2737
2739
عنوان

کیا بیدارن ؟بیاین دارم گریه میکنم دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 77 پست
آروم باش خواهری و صبور یادت باشه .ان شاالله ک روحشون قرین آقا امام حسین باشه و ایشونم شفیعش...قوی با ...

همه میگن قسمت ولی اعتقاد ندارم با رفتنش تمومه اعتقاداتم و از دست دادم همه میگن زمان درست میکنه صبر درست میکنه ولی من میگم ن زمان درست میکنه نه صبری بم میده خدا 😞

Live the moment now✌
مطمئن باشید همسرتون هنوزم زنده هست و نگاهش به شما هست..اونی که خوابه ما هستیم و قراره یک روزی ما هم ...

راست میگی؟😭😭😭بمیرم الهی همیشه که میرم سر خاکش فقط اینو بهش میگم که ببخش ک بدون تو هنوز نفس میکشم😞😞😞

Live the moment now✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=174148976]راست میگی؟😭😭😭بمیرم الهی همیشه که میرم سر خاکش فقط اینو بهش میگم که ببخش ک بدون تو هنوز نفس میکشم...[/QUOT]

اصلا زندگی اصلیه ما اونجاست..ما تازه قراره اونجا شروع به زندگی کنیم..خیالتون راحت باشه که همسرتون داره در بهترین شرایط زندگی میکنه اونی که زندگی نمیکنه ما هستیم که اسیر دنیاییم....از فردا برای دلتون و فرزندتون به بهترین شکل زندگی کنید و از داشته هاتون استفاده کنید تا همسرتون هم خوشحال باشه...خدا کنارتونه ناراحت نباشید

[QUOTE=174148976]راست میگی؟😭😭😭بمیرم الهی همیشه که میرم سر خاکش فقط اینو بهش میگم که ببخش ک بدون ت ...

ممنون دوست خوبم تمام سعیم و میکنم فقط بخاطر پسرم که همیشه شاد باشه نمیخام غم منو بچمم ب دوش بکشه خیلی کوچیکه هنوز حرفم نمیزنه 

Live the moment now✌
2728
ممنون دوست خوبم تمام سعیم و میکنم فقط بخاطر پسرم که همیشه شاد باشه نمیخام غم منو بچمم ب دوش بکشه خیل ...

خدا حفظش کنه ..من درکتون میکنم..ببینید ما اومدیم به این دنیا که آیینه خدا باشیم و در مسیر ابدی و بی نهایت قدم برداریم...همه ی ما در حال رشد کردن و بالارفتن هستیم و این سختیها و مشکلات و دردها هستند که دارند ما رو میسازند برای یک زندگیه واقعی...با رفتن همسرتون چیزی عوض نشده چون اصلا جایی نرفته فقط یه گوشه ی دیگه از این عالم داره زندگی میکنه که یک روز ماهم به کنارشون میریم...خدا خالق همه ی ماست..مطمئن باشید هوای پسرتون رو خیلی بهتر از ما بنده هاش داره ..پس شماهم از خودتون شروع کنید و قدم بردارید برای یک زندگیه تازه..مطمئن باشید اینطوری هم خدا خوشحاله هم همسرتون خوشحاله و هم پسرتون خوشحاله...

بمیرم💔من کلی قرص اعصاب میخورم همه میگن اخر دیونهدمیشی ولی اگه نخورم قطعا از فشار غم و قصه دق میکنم ...

خدا نکنه عزیزم. قرصا رو بخور فدات شم اگ دکترت خوب باشه ایرادی نداره بعد ی مدت خودش قطع میکنه برات منم حالم خ بد بود اصن نمیتونستم بخوابم مامانم همه چیزم بود. متاسفانه زندگی همینه یهو از جایی ک فک نمیکنی ضربه میزنه بت و پذیرش همچین اتفاقی هم خ سخته با گذر زمان کم کم کنار میای و قبولش میکنی امیدوارم بهترینا برا خودتون و پسرتون اتفاق بیفته

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
خدا رحمتش کنه عزیزم. نمیخوام شعار بدم ولی یکی از نزدیکان من تو تصادف شوهرش و دخترش رو باهم از دست د ...

خوشبحالش اون خیلی زن قوی بوده کاش منم میتونستم💔

Live the moment now✌
2738
خدا حفظش کنه ..من درکتون میکنم..ببینید ما اومدیم به این دنیا که آیینه خدا باشیم و در مسیر ابدی و بی ...

چشم عزیزم مرسی از دلگرمیت تمومه سعی خودمو میکنم💔

Live the moment now✌

اون هنوزم شما رو عاشقانه دوست داره و از ناراحتیت دلگیر میشه پس سعی کن قوی باشی و کمتر خودتو اذیت کنی تا روح اون آرامش داشته باشه

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2706