2733
2734

بچه ها شوهرم و ۴شهریور امسال تو سانحه اتیش سوزی محل کارش از دست دادم زندگیم پنج ماهه تیره و تاریک شده یه پسر ۱۸ماهه دارم تک و تنها و بی کس شدم شوهرم تمام زندگیم بود رفیقم بود خواهرم بود پدرم بود برادرم بود با رفتنش همه چیزم و یهویی از دست دادم قرصای اعصاب و ارامبخش میخورم ک بتونم چند ساعت بخوابم اگه پسرم نبود قطعا زنده نبودم دلم سوخته دارم عذاب میکشم تو این دنیای فانی تک و تنها شدم 😞پدر و مادر و خواهر برادر دارم ولی حتی یک درصد هیچ کدومشون جای عشق زندگیم و نمیتونن حتی برا ساعتیم پر کنن دلم فقط عشقم و میخاد مگه گناه من چی بود که این سرنوشتم بشه شوهرم اینقد مرد پاک و نحیبی بود اینقد خوش قلب و مهربون بود که نمیدونم خدا چطور دلش اومد اونو ببره🖤🖤💔💔واسه ارامش روح عزیزم دعا کنید😞💔🖤🖤

Live the moment now✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خدا صبرت بده  ...

خدا گل پسرتو حفظ کنه برات  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

روحش شاد 😞😞

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2738

عزیزم قوی باش الان یه پسر ناز هم داری میدو نی چقدر خوشحاله که مادر قوی مثل تو داره ، بعضی از اتفاقا خیلی سخت و سنگین ولی آدم باید ادامه بده اول بخاطر خودت و بعد هم بخاطر پسرت از خدا کمک بخوا ذکر بگو قرآن و نماز بخون خدا حتما هواتو داره عزیزم ، اینم حتما حکمتی داخلش بوده با اینکه قابل درک نیست خدا بهت صبر بده گلم 

خدا رحمتش کنه عزیزم.

نمیخوام شعار بدم ولی یکی از نزدیکان من تو تصادف شوهرش و دخترش رو باهم از دست داد اوایل مث مرده متحرک بود ولی الان رفته دانشگاه داره ادامه تحصیل میده.

با این کنار اومد که خدا داده و خودشم گرفته

به پسرت نگاه کن آون ی مادر افسرده با اعصاب ضعیف نمیخواد

دلت عشق میخواد عاشق خدا باش و پسرت

ان شالله خدا بهت صبر بده داغ بدیه،مطمئن باش شوهرت نمیخواد زندگیت رو نابود کنی و همیشه حواسش بهت هست و نگاهت میکنه،وقتی میگین مرد پاک و نجیبی بود اطمینان داشته باش که جاش اون دنیا خوبه و این مثل یک امتحان هست برای شما.

هیچ وقت کسی نمیتونه داغی که کشیدی رو درک کنه اما قوی باش و پسرتون رو جوری بزرگ کن که همیشه یاد و خاطره ی پدرش رو داشته باشه و توی مسیر درست راه پاک پدرش رو ادامه بده.مطمین باش که شوهرت از اون دنیا نگاهت مبکنه و توی سختی ها بهت کمک میکنه

عزیزم قوی باش الان یه پسر ناز هم داری میتونی چقدر خوشحاله که مادر قوی مثل تو داره ، بعضی از اتفاقا خ ...

دارم با اشک تایپ میکنم نمیدونی ما چه رابطه ی عاشقانه ایی داشتیم زبانزد دوست و اشنا و فامیل بودیم با عشق ازدولج کردیم تمامه امیدم پسرمه امیدوارم مادر خوبی براش باشم دلم میگیره که تو یکسال و نمیمی پدرش و از دست داد شوهرم عاشق پسرمون بود جونش ب جونش بند بود وقتیدمیبینم یه بچه باباش چجوری با عشق بغلش میکنه جیگرم برا پسرم میسوزه😞

Live the moment now✌
2706