2733
2734

حالم افتضاحه اگ اشتباه تایپی داشتم درک کنین

از دو هفته ۱۷ روزع پسرم مریضه هفته اولش رفتم خونه مادرشوهرم تا بهش دارو بدیم خوب شه چون بالا میورد

خوب نشد بردیمش دوباره دکتر بستریش کردن دو شب خوب نشد بدتر شد انگار

با رضایت شخصی اوردیمش تو استان بستریش کردیم

تو سی سی یو هستیم با نوزاد هشت ماهه ام

رگشو نمیتونن بگیرن همش زجر میکشه انقدر گریه میکنه

منم حال روحیم افتضاحه بخاطر پسرم

امشب یکم پسرمو بردم جلو در پیش شوهرم

گوشیش زنگ خورد از جیبش در اوردم رد تماس دادم

سدفع رفتم تو سابقه گوگلشو دیدم سرچ سایتای خاک برسری کرده اون هفته ایی ک خونه مادرشوهر بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخی عزیزم جدا ازهرموضوع دیگه ای که گفتی انشالله اون کوچولو حالش خوب بشع

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞
2738

گریم گرفت حالم بد شد نشونش دادم گفتم واسه همین اصرار کردی بریم خونه مامانت؟گفت نبخدا نه به جون پسرمون

گفتم بسته خفه فردا از این بخش بزنم بیرون دگ نمیام و برنمیگردم

گفت بدرک منت میذاری

پسرمو خوابوند و رفت

بهش پیام دادم 

اومدین بگین

اینم بگین مقصرم؟

گریم گرفت حالم بد شد نشونش دادم گفتم واسه همین اصرار کردی بریم خونه مامانت؟گفت نبخدا نه به جون پسرمو ...

بی ادبو ببیناااا

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

عزیزم به نظرم همچین موضوعی بزرگش نکن ،قشنگ بشین باصبحت آروم بهش بگو

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞
2706