2733
2739
عنوان

وزن گیری بچه

142 بازدید | 36 پست

سلام خانوما بچه چهار و ماه و نیمه دارم وزن کم میگیره موندم چیکار کنم خیلی ریزه میزس دلم میخواد یه کم توپول شه راهی هست ؟!؟وزن تولد ۳کیلو الان که چهار. ماه و پونده روزشه ۶و‌سیصد میشه .شیر خشکه ای ار میخوره شیر خودمم در عالم خواب میخوره فقط چون یه کم رفلاکس داره 

وزنش کاملن اوکی هس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشات ریز میبینه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
2740
خب میخوام تپل شهههه 

لطفا دلت نخاد منم دلم میخاست هرکاری کردم نشد که نشد بااینکه وزنش خوبه اما چون لپ نداره تپل دیده نمیشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
وزنش نرماله خانمی.رفلاکسش هم بی تاثیر نیس رو وزنش.دخترمنم رفلاکس داشت...منم فکرمیکردم وزنش کمه دکترش ...

تقریبا یه هفته میشه لعاب برنج میدم بهش اونم خیلی کم