2733
2739
عنوان

وزن گیری بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 36 پست
عزیزم منم خیلی استرس وزن دخترمو داشتم بهداشت میگف خوبه وزنش نرماله من میگفتم بهداشت نمیفهمه میبردم د ...

اره خب دکتر و بهداشت میگن سیره نرمال داره ولی مادره دیگه همش دلش به وزن و قده بچش خوشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب دکتر و بهداشت میگن سیره نرمال داره ولی مادره دیگه همش دلش به وزن و قده بچش خوشه 

خب خداروشکر..خودمم مادرم همع چیو ول کردم میچسبم ب دخترم ک یکم تپل شه ولی نمیشه🤣وزن معمولی داره پیش میره

شیرشو زیاد کن خودت خرما زیاد بخور شیرت زیاد شه بده بهش وزنش خوبه فقط یه کوچولو کمه الان باید ۶ و نیم ...

شیر خوردنش خیلی بده ماله خودمو که از ساعت یازده شب تا صبح ساعت نه که بیدار میشه میخوره یعنی در طول شب همش منتظرم گشنه بشه و شیر بدم چون رفلاکس داره سینه رو پس میزنه در طول روزم هر وختدخوابه میرم سراغش واسه سیر خودمو دادن در کل باید خواب باشه وگرنه بیدار بشه فوری بالا میاره فقط شیر خشک میمونه تو معدش در طول روز اونم چون سنگینن 

2728
شیر خوردنش خیلی بده ماله خودمو که از ساعت یازده شب تا صبح ساعت نه که بیدار میشه میخوره یعنی در طول ش ...

خب شیر خشکشو بیشتر کن برای رفلاکسش ببر دکتر دارو میده 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
آخه چیکار کنم نمیتونم گرسنه نگهش دارم هر دو ساعت بهش شیر میدم وزن تولدش ۳۹۰۰ بود

استعداد داره ولی خب نمیشه رژیم بدی راه بیوفته لاغر میشه غذا خور شد رعایت کن  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب