2733
2739
عنوان

وزن گیری بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از روزی یک قاشق مربا خوری شروع کن ب مرور بیشترش کن.حریره بادوم هم اگه واکنش نشون نمیده بهش بدع 

ارع دیگه از هفته آینده حریره هم براش تست میکنم بیبنم حساسیت نداره کن بدم 

2738
واقعا؟؟پس بچه ی من خیلی اضافه وزن داره یه ماهشه شش کیلوعه☹️

ماشالا ولی چاقه بدو تولد چقد بود پسر من ۴۱۰۰بدنیا اومد الان ۶ماهشه ۹کیلو ۴ماهگی باید دوبرابر وزن تولد باشن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
سه کیلو

عزیزم منم خیلی استرس وزن دخترمو داشتم بهداشت میگف خوبه وزنش نرماله من میگفتم بهداشت نمیفهمه میبردم دکتر..دکترش گفت تو ۴ماهگی وزنش باید دوبرابر وزن تولدش بشه ک شده پس اوکیه.وزن نی نی شماهم بااین اوصاف سیر نرمال خودشو داره طی میکنه

ماشاالله ماشاالله خواهرزاده منم وزن تولد۴۵۰۰بود دوماهگی ۷ونیم شده بود...

بهداشتم بردم گفت اضافه وزن داره ولی خب چیکارش کنم هر دو ساعت یه بار شیر خودمو میدم نمیتونم گشنه نگهش دارم که

😢😢😢اخی پس منتظر نباشم اصلا

شیرشو زیاد کن خودت خرما زیاد بخور شیرت زیاد شه بده بهش وزنش خوبه فقط یه کوچولو کمه الان باید ۶ و نیم نزدیک ۷ باشه غذا مذا رو ول کن زیر یک سال فقط و فقط شیر منم نمیدونستم سر دخترم فکر میکردم غذا بیشتر بدم بزرگ میشه ولی نشد که نشد بردم دکتر تو یک سالگی گفت خانم کی گفته به جای شیر هم غذا بدی زیر یک سال اول شیره بعد غذا

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ماشالا ولی چاقه بدو تولد چقد بود پسر من ۴۱۰۰بدنیا اومد الان ۶ماهشه ۹کیلو ۴ماهگی باید دوبرابر وزن تول ...

آخه چیکار کنم نمیتونم گرسنه نگهش دارم هر دو ساعت بهش شیر میدم وزن تولدش ۳۹۰۰ بود