2733
2739
عنوان

خیلی وقته با شوهرم غریبه ام

2545 بازدید | 117 پست

سلام خانما میشه راهنماییم کنید 

۶ ساله ازدواج کردیم و بچه دار نمیشیم البته مشکل از منه خداییش شوهرم حرفی از بچه نمیزنه ولی خیلی سرد هستیم باهم 

خیلی وقته حتی دعوا هم نکردیم 

صبح میر۶ سرکار ظهر میاد میگم خوش اومدی میگه مرسی ناهار میخوره میره و همیشه هم میگم باز بوس خداحافظی یادت رفت 

شب هم ۹ میاد فیلم و تخمه اصلا باهم حرف نمیزنیم هیچی گنگ هستیم باهم 

خیلی سخته آدم عشق نداشته باشه!

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز ناهارشو خورد و رفت هیچی نگفت زنگ زدم میگم مشکلی بود ناراحت بودی انگار میگه نه هیچی نبود 

دلم برا دعوا و جرو بحث تنگ شده 

البته گوشی نوکیا ساده داره و اینترنت اینا هم نداره 

2731

خب اون حرف نمیزنه تو  حرف بزن باهاش 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

شوهرت درون گراس 

خودت ازش حرف بکش انرژی داشته باش 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2738

والا من حاملم الان ۸ماهه رابطه نداریم اما رابطمون سرد نیست اوایل ازدواج خیلی دعوا و کتکاری بود اصلا نمیتونستیم همو تحمل کنیم اما من کم کم درستش کردم .

شاید شوهرت مشکلی داره یاچیزی عذابش میده ازش سئوال کن ببین چشه 

دوست داره🙃💙 ولی اینکه یکنواختین بده به نظرم یا یه رحم اجاره کن ویام بچه از پرورشگاه بگیر از یکنواختی در بیار زندگیتا

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

ربطی به بچه نداره

زندگیتون یکنواخت شده چون هیچکدوم انرژی ندارین

شما باید یه کارایی کنی سرحاد بیاد

2706