2737
2739
عنوان

خیلی وقته با شوهرم غریبه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 2546 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخدا خیلی برون گرا هستم حتی اسمشم صدا نمیکنم فقط عشقم نفسم زندگیم  بعضی وقتا تلوزیونو خاموش می ...

خب دیگ درون گراس شوهر منم اینجوریه دلیل نمیشه دوستتنداشته باشه 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
اره من اصلا تو ازدواجم عشق ندارم  حتی احساس نمیکنم این زندگی مطعلق  به من هت احساس میکنم ...

خب تو حرف بزن خوشحالش کن سوپرایزش کن از اینو اونور حرف بزن مهمونی برین باهم بیرون برین هزارتا برنامه بچین سر دوتاتونو گرم کن از این سردی بیرون بیاین بدتر نشین سعی کن عاشقش بشی هیچوقت دیر نیس

2740
خخخخ همه همینطورین تقریبا فقط توخونه زن یه خورده بایدهیجانوبیشترکنه آخرهفته غذادرس کن برین بیرون حال ...

اخه یکساله ماشینمونو فروختیم ولی راست میگی ماشین بود قبلا میرفتیم بیرون یکم هوامون عوض میشد الان من فقط خونه اونم سر کار 

خب تو حرف بزن خوشحالش کن سوپرایزش کن از اینو اونور حرف بزن مهمونی برین باهم بیرون برین هزارتا برنامه ...

اخه یه اخلاقی داره نمیتونم راجب کسی صحبت کنم مثلا میگم خواهرم خواهرت برادرت مادرم اصلا هرکی به ذهنت برسه مثلا فلان کس این کارو کرد میگه به ما چه از دیگران حرف نزن میگم از خودمون حرف بزنیم میگه اخه خودمونم حرفی نداریم 😂😂😂خیلی بیشعوره😂