2737
2734
عنوان

خیلی وقته با شوهرم غریبه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 2546 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگی یعنی خود ... میکنه؟

اره شاید چون کلا چیزی ک توهمه مردا هست بعضیاشون اعتیادپیدامیکنن باید.خودت کم کم نزدیکش شی نشتیو پیدا کنی شاید چیزدیگ باشه یا میخادبهش محبت بیشتری کنی

میدونم عزیزم خیلی سخته شوهر منم اینطوری حرف که نمیزنه هیچ احساسیم عشق علاقه ای هم نشون نمیده ولی دست و دلبازه چیزی کم نمیزاره برامون رفتارش از اول سرد بوده باهام منم الان حس میکنم دلزد شدم ازش بخاطر رفتارش اصلا توجه نمیکنه بهم 

2740
عزیزم اون کم حرفه شما حرف بزن نبود دعوام که لزوما به معنای عدم عشق نیست شاید قلق هم دستتون اونده یا ...

اره قلق دستمون اومده من قبلا وقتی مشکلات پیش میومد گریه میکردم ولی الان اگه ازش ناراحت باشم اصلا خودمو ناراحت نمیکنم احساس میکنم دانشجو هستیم و تو یه خونه زندگی میکنیم و اون فقط هم خونه من هست و بهش اهمیت نمیدم

اره شاید چون کلا چیزی ک توهمه مردا هست بعضیاشون اعتیادپیدامیکنن باید.خودت کم کم نزدیکش شی نشتیو پیدا ...

خخخخ نه بابا اون اصلا یک ماه هم رابطه نداشته باشه اصلا احساس کمبود نمیکنه و حسش نمیاد بهش چه برسه به خود..

اره قلق دستمون اومده من قبلا وقتی مشکلات پیش میومد گریه میکردم ولی الان اگه ازش ناراحت باشم اصلا خود ...

میبینی؟؟ خودت خودتو کنترل میکنی چون با هم کنار اوندین حس یکنواختی بهت دست داده یه مسافرت دو نفره بعد کرونا یا حالا یه پیاده روی رو نفره الان برین