2733
2739
عنوان

بیاین بگید کدوم لباس رو برای خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 9046 بازدید | 397 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسیییی  قرارمون ساعت ۸ شبه میرسم برم ؟

فکر نکنم برسی ولش دیگه خیلی هول هولکی میشه 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

پش کووو عکس من منتظر بمونم یابرم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2742
پش کووو عکس من منتظر بمونم یابرم

گذاشتم

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
https://uupload.ir/files/m51f_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۶۵۱۳۶.jpg

خوبه ولی کروات نزن تا عقدو عروسی خزه اینجوری🌹مبازک باشه

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2740
چهرت خوبه همون لباس اولي رو بپوش بره    مباركت باشه

مرسیییییییی

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
خرید نرو دیگه همون آبی رو بپوش ایشالا مراسمای بعدی نکاتی ک دوستان گفتن رو رعایت کن خوشبخت باشین

به روی چشم

اخرش کدوم شد انتخابت😂

الهی همه جوونا خوشبخت بشن  به نظرم برید خرید ،کت و شلوار ستم نگیرید

نمیرسم دیگه

ایشالا خرید عقد

https://uupload.ir/files/m51f_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۶۵۱۳۶.jpg

این خیلی بهتره 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
اخرش کدوم شد انتخابت😂

با اجازه بزرگ ترهای جمع

کت وشلوار آبیه رو میپوشم

و دیگه برای خرید عقد هم هرچی عروس خانوم پسندید

نمیرسم دیگه ایشالا خرید عقد

آخریه خوبه بدون کراوات

چند سالتونه؟

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706