2752
2734
عنوان

خدا هر گناهی بکنم جوابشو میده..

128 بازدید | 15 پست

هر خطایی کردم فوری تاوان دادم 

به دختر خالم میگفتم ج. نده چون ی کارایی کرده بود بعد چن ماه خودم ی کارایی کردم که باعث شد بقیه بهم بگن ج. نده... 

با نامحرم دوست شدم خدا ی کاری کرد که نمیشه گف خلاصه بگم هر غلطی کنم خدا جوابشو بهم میده ولی هرکی بهم ظلم کرد خوشبخت تر شد فقط بلده حق بنده های دیگشو بگیره برا خودم که اصلا نیست 🙄💔

ای مرگ بیا که زندگی من را کشت🖤😄

قانون طبیعته

تو هرگز نمیمیری تا به همان چیزی که قضاوت میکردی گرفتار شوی

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا کسانی که دوست شون داره متوجه ی گناهشون می کنه 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
برا من اصلا صبرم نمیکنه 🫠😂 فوری جواب پس میدم هی 

اتفاقا خوبه ازش درس بگیر رفتارت اصلاح کن

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
میخوام خودکشی کنم  بنظرت خدا نجاتم میده

منم تو فکر خودکشی ام ولی از اون دنیا میترسم از عذاب قبر، عذاب آتیش از همه مهم تر شرمنده بودن پیش خدا بدترین عذابه 

میخوام خودکشی کنم  بنظرت خدا نجاتم میده

احمقانه ترین انتخابه...بمون و صبر کن درست میشه یا فراموش میشه

احمقانه ترین انتخابه...بمون و صبر کن درست میشه یا فراموش میشه

منم مثل این استارتر  هر کار بدی کردم

قضاوت کردم 

تحمت زدم

دل شکوندم خیلی سریع همونا سرم امد خیلی سریع

ولی تا حالا خودکشی نکردم ببینم خدا هم اینجا بازتاب میده یا نع

من پیش پدر مادرم شرمنده ام  هیچ گوهی نشدم واسه این فکرحودکشی ام

منم کل زندگیم بستس پیش خونوادم شرمندم ولی خودکشی راهش نیس اینطوری پیش خدا هم رو سیاه میشیم 

منم مثل این استارتر  هر کار بدی کردم قضاوت کردم  تحمت زدم دل شکوندم خیلی سریع همونا سرم ...

دیگه نیاز نیست تجربه کنی اینم یه اشتباهه خیلی بزرگتر از بقیه اشتباهات 

2706